Uždaryti
Ūsuotasis ponas Mortdecai
Ūsuotasis ponas Mortdecai
Premjera
23 Sau 2015
Trukmė
105 min.
Pilnas aprašymas
8,1

Vidutinis vertinimas

Ūsuotasis ponas Mortdecai

Komedija Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 105 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Jei pasaulyje egzistuotų apdovanojimas už plačiausią keisčiausių personažų skalę, aktorius Džonis Depas būtų vienas pirmųjų kandidatų jį gauti. Per savo karjerą suvaidinęs daugybę keistuolių, ameriki...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Jei pasaulyje egzistuotų apdovanojimas už plačiausią keisčiausių personažų skalę, aktorius Džonis Depas būtų vienas pirmųjų kandidatų jį gauti. Per savo karjerą suvaidinęs daugybę keistuolių, amerikiečių aktorius sugrįžta su dar vienu „nučiuožusiu“ vaidmeniu - pono Čarlio Mortdecai.

Čarlis Mortdecai yra meno dirbinių ekspertas, kolekcionierius ir pardavėjas, kuriam į akis žvelgia bankroto šmėkla. Lyg tyčia, į jį kreipiasi Jos Didenybės Anglijos Karalienės policijos inspektorius Martlandas (aktorius Ewan‘as McGregor‘as) ir konfidencialiai paprašo pagalbos - padėti sugrąžinti pavogtą Fransisko Gojos paveikslą. Išsiderėjęs kuo palankesnes finansines sąlygas, Čarlis imasi darbo ir iškeliauja aplink pasaulį, vytis pavogtą drobę. Netrukus paaiškėja, kad dingęs paveikslas – ne tik ispanų romantizmo dailininko šedevras, bet ir kodas, galintis atskleisti slaptą sąskaitą, kurioje saugomas nacių susigrobtas auksas.

Stengdamasis išlaviruoti tarp įpykusių rusų, britų slaptosios tarnybos, gražuolės žmonos (akt. Gwyneth Paltrow), nimfomanės amerikietės, tarptautinių teroristų ir kitų nepatogumų, Čarlis Mortdecai kartu su savo ištikimu tarnu Džoku (aktorius Paul‘as Bettany‘is) pamažu artėja prie paslapties įminimo.

Stilingos komedijos su kaip visuomet puikiu Džoniu Depu premjera Lietuvoje – sausio 23-čią dieną. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
490

balsai

8,1

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Ūsuotasis ponas Mortdecai

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.