Uždaryti
Užkratas
Užkratas
Premjera
30 Rgs 2011
Trukmė
90 min.
Sukurta
JAV, JAE, 2011
Pilnas aprašymas
7,43

Vidutinis vertinimas

Užkratas

Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: T 90 min.

Naujajame savo filme „Užkratas" kultinis režisierius Steven Soderbergh  surinko itin galingą žvaigždžių komandą - Oskaro laureatus Matt Damon, Marion Cotillard, Gwyneth Paltrow, Kate Winstlet, taip pat Oskarui nominuotus Jude Law ir Laurence Fishburn...

Pilnas aprašymas

Naujajame savo filme „Užkratas" kultinis režisierius Steven Soderbergh  surinko itin galingą žvaigždžių komandą - Oskaro laureatus Matt Damon, Marion Cotillard, Gwyneth Paltrow, Kate Winstlet, taip pat Oskarui nominuotus Jude Law ir Laurence Fishburne.

Pagal Scott Z. Burns ("Bornas. Galutinis tikslas", „Informatorius!") scenarijų sukurtas ir įvairiausiuose planetos kampeliuose (Makao, Čikaga, Atlanta, San Franciskas, Londonas, Ženeva, Abu Dabis, Honkongas) nufilmuotas filmas pasakoja apie žaibišku greičiu prasiveržusį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti.

Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija. Naujojo viruso užkratas sklinda oru arba yra perduodamas prisilietus prie infekuotojo. Ligonio gyvybę virusas pasiglemžia per keletą dienų, o norint išgyventi, rekomenduojama nieko neliesti ir net su niekuo nekalbėti.

Siekdami įveikti šį mirtiną virusą, jėgas suvienija geriausieji pasaulio medikai. Tačiau ir jie šįkart atrodo pasimetę ir bejėgiai: vakcinos nuo šio viruso nėra, ir niekas nežino, kaip gydyti užsikrėtusiuosius. O paprasti žmonės tuo tarpu bando išgyventi griūvančioje visuomenėje, kurioje panika sklinda greičiau nei pats virusas...

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
7

balsai

7,43

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Užkratas

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.