Uždaryti
Vaiduoklių medžiotojai
Vaiduoklių medžiotojai
Premjera
29 Lie 2016
Sukurta
JAV, 2016
Pilnas aprašymas
6,15

Vidutinis vertinimas

Vaiduoklių medžiotojai

Komedija Veiksmo Amžiaus cenzas: N-7

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. 1984 metais Ivan‘o Reitman‘o režisuota komedija „Vaiduoklių medžiotojai“ išsikovojo viso pasaulio kino mylėtojų pripažinimą ir meilę bei tapo tikra žanro klasika. Dabar, praėjus 32 metams, vaiduo...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

1984 metais Ivan‘o Reitman‘o režisuota komedija „Vaiduoklių medžiotojai“ išsikovojo viso pasaulio kino mylėtojų pripažinimą ir meilę bei tapo tikra žanro klasika. Dabar, praėjus 32 metams, vaiduoklių medžiotojai sugrįžta. Tiksliau, medžiotojos.

Erina ir Ebė (aktorės Kristen Wiig ir Melissa McCarthy) yra rašytojos, knygos apie vaiduoklius autorės. Natūralu, kad „rimti“ mokslininkai moteris išjuokia. Po kelerių metų Manhetene ima dėtis keisti, protu nepaaiškinami dalykai. Erina – dabar dėstanti Kolumbijos universitete – viena iš pirmųjų supranta, kad šių reiškinių priežastis – neprašyti svečiai iš kito pasaulio. Erina, Ebė ir dvi jų naujos bendražygės – branduolinės energetikos specialistė Džilian ir metro darbuotoja Petė – stoja į kovą prieš Rovaną: pavojingą demoną, siekiantį užvaldyti žmones. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
26

balsai

6,15

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Vaiduoklių medžiotojai

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

kinokinokinasN-18

kinokinokinasN-18

29.07.2016, 10:34:35

galima atspausdinti?