Uždaryti
007 MIRTIS PALAUKS (007 No Time to Die)
007 MIRTIS PALAUKS (007 No Time to Die)
Premjera
1 Spl 2021
Trukmė
163 min.
Sukurta
Didžioji Britanija, JAV, 2019
Režisierius
Cary Fukanaga
Vaidina
Daniel Craig
Rami Malek
Ralph Fiennes
Léa Seydoux
Naomie Harris
Pilnas aprašymas
7,82

Vidutinis vertinimas

007 MIRTIS PALAUKS (007 No Time to Die)

Nuotykių Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 163 min.

Jubiliejinis, 25-asis bondiados filmas pasakoja apie įvykius, praėjus penkeriems metams po Ernsto Stavro Blofeldo sugavimo ir pasodinimo į kalėjimą. Ypatingasis Didžiosios Britanijos vyriausybės agentas Džeimsas Bondas (penktasis, paskutinis aktoriaus Daniel Craig agento 007 vaidmuo) mėgaujasi užtarnautu poilsiu. Tačiau net jei Bondas ir paliko praeitį, praeitis dar nepaliko jo.

Pilnas aprašymas

Sulaukęs netikėto CŽV kolegos ir bičiulio Felikso Leiterio (akt. Jeffrey Wright) skambučio, agentas 007 susitaria susitikti, nors nujaučia, kad geruoju tai nesibaigs. Ir išties – Feliksas jo paprašo pagalbos išsiaiškinant, kur, kaip ir kokiomis aplinkybėmis dingo mokslininkas bei išradėjas Valdo Obručevas. Negalėdamas atsakyti draugui, Bondas ima sekti dingusiojo pėdsakais ir labai greitai praeitis jį pasiveja.

Pirmiausia, suprasdamas, kad vien savo jėgomis užduoties neįvykdys, Bondas susitinka su Manipeni (akt. Naomie Harris) ir Q (Ben Whishaw). Netrukus susipažįsta su jį vyriausybės žvalgyboje pakeitusia agente Nomi (akt. Lashana Lynch), tada neišvengiamai susiduria su savo viršininku M (Ralph Fiennes), o galiausiai praranda amą, kuomet prieš jį išdygsta pastaruosius metus nesėkmingai bandyta pamiršti moteris – Madleina Svan (Léa Seydoux).

Su senų ir naujų pažįstamų pagalba sekdamas dingusio mokslininko pėdsakais, netrukus Bondas supras, kad aptiko naują grandiozinį sąmokslą, kuris, jei jį pavyks įgyvendinti, pražudys milijonus žmonių. Norėdamas užkirsti tam kelią, Bondas bus priverstas kreiptis pagalbos į savo paties sugautą Blofeldą (Christoph Waltz) ir galų gale asmeniškai susitiks su naujuoju ir iki šiol pavojingiausiu savo priešu – paslaptinguoju Safinu (aktorius Rami Malek).

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
60

balsai

7,82

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą 007 MIRTIS PALAUKS (007 No Time to Die)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Donatas

Donatas

05.10.2021, 19:04:53

Visiškai pritariu ir apskritai sugadino visa Bondiada su šituo filmu. Reikėjo laikytis pagal (Casino Royale) su Daniel Craig. Čia buvo visiškai naujas Bondiados lygis. Dabar prarado prasmę visos praėjusios dalys, čia juk buvo JAMES BOND klasika. Kam reikėjo taim viska sugadinti !!!! Ir taip pilna fylmų su tokiom pabaigom.

Bizūnas

Bizūnas

04.10.2021, 07:36:10

5/10 Ant kiek prieš tai buvę D. Craig JB007 filmai buvo puikūs, tai tiek šis yra prastas. Pats filmas gražiai nufilmuotas, globalinės lokacijos, bet įspūdį sugadino perdėtas dramatizmas su tragiška muzika pabaigoje. O ir šitam siužetui filmas per dėm ištemptas. Ir iš kur tos fantastinės technologijos? Bondai visada turėjo naujausias technologijas ir ginklus, bet ne kažkokias XXII a. futuristines... Nu po velnių, kodėl reikėjo viską sugadinti? Ar neužteko fantazijos kitaip išvesti senąjį Bondą ir paruošti kelią naujam? Ko dar laukti, gal JB007 bus moteris? No, damn, no! Šovinistinis tolentariškumas.