Uždaryti
200% vilkas (200% Wolf)
GREITAI
200% vilkas (200% Wolf)
Premjera
9 rugp. 2024
Trukmė
98 min.
Režisierius
Alexs Stadermann
Pilnas aprašymas

200% vilkas (200% Wolf)

Šeimai Komedija Nuotykių 98 min.

Senos, garbingos vilkolakių giminės atstovas Fredis buvo tvirtai įsitikinęs, kad, atėjus laikui, taps pačiu puikiausiu, neprilygstamiausiu ir vilkolakiškiausiu vilkolakiu. Tačiau likimas truputį pajuokavo – jaunasis Fredis labiau primena simpatišką rožinį pudelį, o ne didžiulį, stiprų vilkolakį. Nereikia nė sakyti, kad jo svajonė tapti gaujos vedliu sudūžta į šipulius, o vargšas svajotojas tampa tikru anekdotu visai savo giminei.

Pilnas aprašymas

Vis tik mažasis Fredis letenėlių nuleisti neketina. Sužinojęs apie paslaptingą senovinį užkeikimą, jis stebuklingai pavirsta į tokį vilkolakį, kokiu tapti visuomet ir svajojo. Tačiau Fredžio panaudotas užkeikimas į Žemę taip pat prišaukia ir jauną, padykusią Mėnulio dvasią. Netrukus paaiškėja, kad jos išdaigos – ne vienintelė problema: dėl šios dvasios buvimo čia, Mėnulis pamažu ima artėti prie Žemės ir kažkada neišvengiamai su ja susidurs. Aišku, jei Fredis nesiims veiksmų!
Pasitelkęs naujai atrastas vilkolakio galias bei ištikimų bičiulių pagalbą, Fredis turi atstatyti kosminę pasaulio tvarką, apsaugoti Žemę nuo sunaikinimo ir pagaliau užsitarnauti kitų vilkolakių pagarbą.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

4 Žmonės nori pamatyti

play
Multimedia