Uždaryti
AUGINTINIAI SUSIVIENIJA (Pets United)
AUGINTINIAI SUSIVIENIJA (Pets United)
Premjera
21 Vas 2020
Trukmė
92 min.
Sukurta
Vokietija, Kinija, Didžioji Britanija, 2019
Režisierius
Reinhard Klooss
Pilnas aprašymas
7,38

Vidutinis vertinimas

AUGINTINIAI SUSIVIENIJA (Pets United)

Šeimai Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 92 min.

Ramiame, bet labai moderniame Robo miestelyje, vyksta negirdėti – nematyti dalykai! Meras Frankis – išsikraustė iš proto! Jo planas peržengė visas ribas! Tik paklausykit! Jam nusibodo žmonės ir gyvūnai, tad dabar jo galvoje kirba vienas planas – išvaryti visus gyventojus ir augintinius iš miesto, o jų namus atiduoti robotams!

Pilnas aprašymas

Sužinojus tokią naujieną benamiui šuniui Rodžeriui pasišiaušė visas kailis. Daug laiko praleidęs gatvėse, nukniaukęs ne vieną skanų dešrytės gabalėlį  ir atidavęs juos silpnesniems gyvūnams, gatvių „Robinas Hudas“ užuodžia,  kad toks mero planas geruoju nesibaigs! Iš miesto išnyks visa gyvybė!

Kartą grįžęs iš smagaus pasivaikščiojimo su gražuole Siamo katyte Bela, Rodžeris sustingsta iš siaubo! Robotų mašinos sugriovė jo vienintelę būdelę! 

Vos išnešęs sveiką kailį Rodžeris netikėtai sutinka geraširdį robotuką Bobą, kuriam mero sumanymas atrodo pats baisiausias dalykas! Reikia kažką daryti! Gelbėti save ir kitus! Jeigu nebus imtasi gelbėjimosi plano – prabangus miestelio augintinių viešbutis atsidurs pavojuje! O jame daug apie grėsmę nenutuokiančių keturkojų!

Gelbėdami kitų kailį Rodžeris ir Bobas viešbutyje susipažįsta su visa gauja išlepintų gyvūnų: pasipūtusiu karališkuoju pudeliu Ronaldo, padūkusia, apaugusia tankiais šeriais kiaule Sofija, beveik visada „surūgusiu“ mopsu Valteriu, vaisių kokteilių mėgėja, raudonąja panda Slomo. Visus juos, bėgdami iš miesto, pamiršo šeimininkai!

Keturkojų laukia kupinas išbandymų, nenumatytų iššūkių kelias bei ypatingai svarbi užduotis – išgelbėti savo mylimą miestą ir į jį sugrąžinti pabėgusius žmonės, kad visi gražiai, ir draugiškai gyventų.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

36 Žmonių nori pamatyti

13

balsai

7,38

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą AUGINTINIAI SUSIVIENIJA (Pets United)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.