Uždaryti
Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis
Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis
Premjera
21 Lap 2014
Pilnas aprašymas
8,64

Vidutinis vertinimas

Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis

Nuotykių Veiksmo Mokslinė fantastika Amžiaus cenzas: N-13

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Legenda virsta tikrove...  Dusyk kraują stingančiose Mirties žaidynėse išgyvenusi Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) vis dar nesijaučia esanti saugi. Namais buvusi 12-oji Apygarda – sunaikinta, jos ar...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Legenda virsta tikrove... 

Dusyk kraują stingančiose Mirties žaidynėse išgyvenusi Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) vis dar nesijaučia esanti saugi. Namais buvusi 12-oji Apygarda – sunaikinta, jos artimieji tampa pabėgėliais, o keršto trokštantis Kapitolijus siekia sutrypti Strazdu giesmininku laikomą paauglę, atsakingą už neramumus šalyje. Nerimą kelia ir po tragiškai pasibaigusių 74-ųjų Mirties žaidynių Kapitolijaus įkaitu tapęs Pitas (akt. Josh Hutcherson). Kankinimų išsekinto vaikino likimas – neaiškus...

Matydama Panemą krečiančią suirutę, daugelį metų tylėjusi ir užribyje buvusi paslaptinga Tryliktoji apygarda, kadaise inicijavusi sukilimą prieš Kapitolijų, ryžtasi išeiti į dienos šviesą. Savo teritorijoje priglaudusi Ketnę ir kitus sukilėlius, prezidentės Koin (akt. Julianne Moore) vadovaujama apygarda pradeda Panemo karą ir meta iššūkį despotiškai jo valdžiai. Ketnė netrunka galutinai tapti sukilėlių simboliu – Strazdu giesmininku, tačiau nenorėdama tebūti pėstininke didžiuliame žaidime, kuriame jos mylimojo gyvenimas buvo paaukotas svetimų interesų labui, Ketnė suvokia privalanti kovoti dar atkakliau negu Mirties žaidynių arenoje... Tačiau ar tokia užduotis ir visos šalies viltys laimėti karą nepasirodys esanti pernelyg didele našta jaunos merginos pečiams? Visi atsakymai – veiksmo, pavojų ir maišto nuotaikų prisodrintame filme „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ kinuose jau nuo lapkričio 21 dienos.

 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
107

balsai

8,64

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

ignas1591

ignas1591

15.01.2016, 15:28:08

sudas man net nerodo

anim

anim

04.12.2014, 23:49:22

ka tik is kino sales, tikrai nesu labai isrankus kinui ziuriu daug ka, bet zinot sito negalejau iszizureti viso isejau is puse filmo.

THG♥

THG♥

03.12.2014, 15:17:22

Filmas nerealus ♥

Nevykes filmas

Nevykes filmas

29.11.2014, 09:59:35

Nepatariu eiti. Pirma karta per 10 metu teko is filmo iseiti anksciau laiko.... nu nebent neturite daugiau ka veikti ir gaila sumoketu pinigu - tai galite sedeti iki galo.

Na filmas

Na filmas

26.11.2014, 21:55:30

Tikrai nevykes. Muilo opera su daug tusciu scenu kalbejimo.. Pirma filmo versija buvo gana idomi.. Cia lyg serialo dalis, bet jau nevykus.. Pirma valanda filmo kalbejimas meginant itraukt i istorija.. Antroje dalyje lyg kazkas prasideda bet neprasidejus ir baigiasi.. Pastangu ir investiciju trukumas itin stipriai jauciamas, lyg butu mazabiudzetinis filmas.. Visiskai nepateisina motyvo eit ir laukt 2 dalies.

kelmas

kelmas

21.11.2014, 20:07:57

labai krauja stingdo