Uždaryti
Balerina
Pavadinimas originalo kalba
Balerina
Premjera
13 Sau 2017
Trukmė
89 min.
Sukurta
Prancūzija, Kanada, 2016
Pilnas aprašymas
8,27

Vidutinis vertinimas

Balerina

Šeimai Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 89 min.

Filmas dubliuotas lietuviškai. Turbūt nedaug atsirastų mergaičių, kurios vaikystėje bent trumpai nebūtų svajoję tapti balerinomis. Gracingi judesiai, puošnūs kostiumai ir ryškios scenos šviesos užburia daugybės jų širdeles. Šio filmuko pagrind...

Pilnas aprašymas

Filmas dubliuotas lietuviškai.

Turbūt nedaug atsirastų mergaičių, kurios vaikystėje bent trumpai nebūtų svajoję tapti balerinomis. Gracingi judesiai, puošnūs kostiumai ir ryškios scenos šviesos užburia daugybės jų širdeles. Šio filmuko pagrindinė herojė – ne išimtis. Nedideliame šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje gyvenanti vienuolikmetė Felisė svajoja tapti baleto šokėja. Nors gyvenimas mergaitės nelepina – Felisė yra našlaitė – ji nepraranda optimizmo ir karštai tiki, kad svajonė vieną dieną išsipildys.

Atsiradus progai išvykti į Paryžių, ji nedvejoja nė sekundės. Susiradusi Paryžiaus operos rūmus, Felisė susipažįsta su pastato tvarkytoja Odeta. Vieniša moteris, išgirdusi Felisės istoriją, pasiūlo mergaitei apsigyventi pas ją. Sutvarkiusi šį reikalą, Felisė imasi vykdyti planą patekti į prestižinės mokyklos šokių klasę. Naivios ir geraširdės provincijos mergaitės laukia didžiuliai išbandymai ir nusivylimas: išpaikinti didmiesčio vaikai, susireikšminę suaugusieji ir elementarių baleto pradmenų neturėjimas Felisę varo į neviltį. Nuotaiką praskaidrina netikėtai atrastas naujas draugas: jaunas išradėjas Viktoras, kuris tiki, kad Felisei tikrai pasiseks. Vėl atgavusi pasitikėjimą savo jėgomis, Felisė nusprendžia nepasiduoti, kad ir kaip sunku bebūtų. Pagaliau patekusi į baleto trupę, mergaitė atiduoda visas jėgas, kad pasiektų savo svajonę. 

 


Pasidalink gerumu – pirdamas kino bilietą sau, nupirk ir gerumo bilietą

Aplinkui aidint švenčių šurmuliui kino centras Multikino kviečia dalintis gerumu - pirkdamas bilietą į bet kurį kino filmą gali nupirkti ir specialų gerumo bilietą į dubliuotą animacinį filmuką BALERINA. Visi surinkti gerumo bilietai keliaus į Vilniaus miesto vaikų dienos centrus, o šiuos centrus lankantys mažieji tavo dėka galės pamatyti filmuką BALERINA kino centre Multikino jau nuo sausio 13 dienos.

Gerumo bilieto kaina 3 EUR, jį nupirkti galima kino teatro kasose.

 

 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
44

balsai

8,27

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Balerina

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

CatsForever.

CatsForever.

19.03.2017, 15:33:13

Agne, filmas jau yra įkeltas į internetą. Jį pasižiūrėti gali įvedusi į Google " Balerina atsisiųsti "

Agne

Agne

28.02.2017, 18:16:32

IKELKIT BALERINA I INTERNETA, NORIU PAZIURET!!!

MNBV

MNBV

03.02.2017, 18:03:27

KODELNE I KELET BALERINOS I INTERNETA

Niekas

Niekas

15.01.2017, 14:21:21

Kada kinas pasibaigs?

Nesvarbu

Nesvarbu

02.01.2017, 15:14:36

O kelintą valandą vyks?