Uždaryti
Blogiukai (The bad guys)
Blogiukai (The bad guys)
Premjera
18 Kov 2022
Trukmė
100 min.
Pilnas aprašymas
7,39

Vidutinis vertinimas

Blogiukai (The bad guys)

Šeimai Komedija Nuotykių Amžiaus cenzas: V 100 min.

Niekam dar niekada nėra taip nesisekę bandyti būti gerais, kaip „Blogiukams“. Naujoje kino studijos „DreamWorks Animation“ veiksmo komedijoje, sukurtoje pagal amerikiečių dienraščio „New York Times“ perkamiausių knygų seriją, plėšikų nusikaltėlių būrys, kurį sudaro gyvūnai iš už įstatymo ribų, ruošiasi pamėginti įvykdyti kol kas sudėtingiausią jų apgavystę – tapti pavyzdiniais piliečiais.

Pilnas aprašymas

Kai penki liūdnai pagarsėję draugai – veržlus kišenvagis ponas Vilkas, viską gyvenime matęs seifų laužytojas ponas Smauglys, šaunus maskuotės meistras ponas Ryklys, sunkiai sutramdomo temperamento komandos „raumenys“ ponas Piranijus ir aštrialiežuvė įsilaužimų ekspertė ponia Tarantula – po daugybės metų trukusių vagysčių yra pagaliau sučiumpami, ponas Vilkas su valdžia sudaro susitarimą (kurio neketina laikytis), kad išgelbėtų juos visus iš kalėjimo.
Prižiūrimi savo mentoriaus profesoriaus Marmalado, arogantiškos (bet žavingos!) jūrų kiaulytės, Blogiukai ryžtasi apgauti pasaulį, kad jie pasikeitė. Tačiau pakeliui ponas Vilkas pradeda įtarti, kad gero darymas iš tikrųjų gali suteikti jam tai, ko jis visada slapta troško.
Taigi, kai miestui pradeda grasinti naujas piktadarys, ar ponui Vilkui pavyks įtikinti likusią gaują tapti... Geriečiais?

Dubliuota lietuviškai.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

66 Žmonių nori pamatyti

66

balsai

7,39

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Blogiukai (The bad guys)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.