Uždaryti
DAKTARAS DOLITLIS (Dolittle)
DAKTARAS DOLITLIS (Dolittle)
Premjera
17 Sau 2020
Trukmė
93 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Stephen Gaghan
Vaidina
Robert Downey Jr.
Antonio Banderas
Michael Sheen
Jim Broadbent
John Cena
Selena Gomez
Pilnas aprašymas
7,79

Vidutinis vertinimas

DAKTARAS DOLITLIS (Dolittle)

Šeimai Komedija Nuotykių Amžiaus cenzas: N-7 93 min.

Gyvenimą sukrėtus tragedijai, kadų kadaise garsiu veterinaru buvęs daktaras Dolitlis (akt. Robert Downey Jr.) dienas leidžia savo rūmuose, mėgaudamasis egzotinių gyvūnų draugija. Jaunajai karalienei (akt. Jessie Buckley) sunkiai susirgus, Dolitlis priverstas palikti namus ir, ieškodamas vaistų, leistis į paslaptingą salą, kupiną pavojų. Čia daktarui teks pademonstruoti išmonę ir drąsą, stoti į kovą su senais priešais ir atrasti dar nematytus padarus. Įspūdingoje kelionėje draugiją Dolitliui palaikys spalvingi personažai – daktaro mokiniu apsiskelbęs Tomis (akt. Harry Collett) ir siautulingas gyvūnų būrys – optimistinis poliarinis lokys, patarėjos vaidmenį atliekanti papūga, nerimo kamuojama gorila, ciniškas strutis, kuoktelėjusi antis ir daugelis kitų!

Pilnas aprašymas

Daktaras Dolitlis – Pirmojo pasaulinio karo apkasuose gimęs personažas. Jį sugalvojęs karys Hugh John Lofting siekė pabėgti nuo bauginančios kasdienybės ir panirti į fantazijų pasaulį kurdamas linksmas istorijas. Ilgainiui jos virto viso pasaulio vaikų mėgstamais pasakojimais apie geraširdį veterinarą, mažuosius skaitytojus supažindinantį su įvairiausiaisiais gyvūnais ir dovanojantį nuotykius.

Hugh John Lofting knygos apie garsųjį daktarą buvo ekranizuotos daugybę kartų, tad Dolitlio kepurę kino ekrane anksčiau matavosi tokie aktoriai kaip Eddie Murphy ir Rex Harrison, o 2020-aisiais į vaidmenį įsijaus brangiausiai apmokamu pasaulio aktoriumi tituluojamas Robert Downey Jr.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

109 Žmonių nori pamatyti

33

balsai

7,79

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą DAKTARAS DOLITLIS (Dolittle)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.