Uždaryti
Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)
Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)
Premjera
28 Rgp 2015
Trukmė
96 min.
Sukurta
JAV, 2015
Pilnas aprašymas
8,9

Vidutinis vertinimas

Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)

Drama Komedija Romantinis Amžiaus cenzas: N-16 96 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. 23-ejų metų didžėjus Koulas svajoja tapti garsiu muzikos prodiuseriu. Svajonės jam siekti padeda keli artimiausi draugai. Dienomis bičiuliai imasi atsitiktinių darbų, kad pragyventų, o vakarais o...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

23-ejų metų didžėjus Koulas svajoja tapti garsiu muzikos prodiuseriu. Svajonės jam siekti padeda keli artimiausi draugai. Dienomis bičiuliai imasi atsitiktinių darbų, kad pragyventų, o vakarais organizuoja vakarėlius pramogų išpaikintam Holivudo jaunimui.

Viename tokių vakarėlių Koulo muzikiniai gebėjimai patraukia praeityje garsaus didžėjaus Džeimso (filmuose „Bado žaidynės“ ir „Tarp žvaigždžių“ vaidinęs aktorius Wes‘as Bentley‘is) dėmesį. Savo šlovės pradžią prisiminęs vakarėlių pasaulio veteranas greitai supranta, kad Koulas turi potencialo, tad imasi globoti jaunąjį didžėjų. Deja jų santykius netrukus aptemdo įsiliepsnojusi abipusė Koulo ir Džeimso merginos Sofijos (aktorė Emily Ratajkowski) simpatija. Lyg būtų maža meilės trikampio sukeltų problemų, ima didėti įtampa ir tarp Koulo bei jo draugų, kurie jaučiasi palikti nuošalyje. Bandydamas išlaviruoti susidariusioje situacijoje, Koulas supranta, kad gyvenime - ne visos svajonės pildosi taip, kaip visada įsivaizdavai.

Karščiausi Holivudo vakarėliai ir kokybiška elektroninė muzika – filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“, nuo rugpjūčio 28 dienos. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
20

balsai

8,9

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.