Uždaryti
DRAKONO RAITELIS (Dragon Rider)
DRAKONO RAITELIS (Dragon Rider)
Premjera
23 Spl 2020
Trukmė
91 min.
Sukurta
Vokietija, 2020
Režisierius
Tomer Eshed
Pilnas aprašymas
7

Vidutinis vertinimas

DRAKONO RAITELIS (Dragon Rider)

Šeimai Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 91 min.

Milijonus vaikų visame pasaulyje sužavėjusi vokiečių rašytojos Kornelijos Funkės apysaka apie stebuklingą drakonų šalį keliauja į kino ekranus. Nuo rugpjūčio 21 dienos animacinė istorija – „Drakono raitelis“ nukels žiūrovus į fantastikos ir nuotykių kupiną istoriją, iš kurios nesinorės sugrįžti.

Pilnas aprašymas

Jeigu galvojate, kad drakonai šiais laikais išnykę nuo žemės paviršiaus, jūs labai klystate. Jie gyvena tarp mūsų, kartais skraido aukštai danguje kartu su lėktuvais, nepastebėjote? Jie, kaip ir visi mes, turi svajonių ir tiki, kad kada nors suras savo protėvių šalį – gražųjį Dangaus pakraštį. Apie stebuklingą šalį mažajam drakonui Lungui, prasitarė vyriausias drakonas Kreivabarzdis. Nuo tada smalsusis drakoniukas apie nieką kitą galvoti negali! Jam būtinai reikia ją rasti! Sklinda gandai, jog netrukus į žalią drakonų slėnį ateis gyventi žmonės. Jie ims kirsti miškus, statyti namus, užvaldys ramią drakonų užuovėją, o tada… tada tikrai visi drakonai išnyks! Svajoklis Lungas, kartu su geriausia drauge kaukute Šelme ryžtasi neįtikėtinam žingsniui – surasti Dangaus pakraštį, tada sugrįšti ir skristi ten kartu su visais!

Bičiuliai nė nenumanė, kokia sunki užduotis jų laukia! Iš ko sužinoti į kurią pasaulio pusę skristi? Kur yra tas Dangaus pakraštys? Visai netikėtai jų kelyje pasitaiko – žmogus! Berniukas Benas. Nepatinka kaukutei Šelmei Benas, labai nepatinka! Juk žmonės visi be išimties blogi, per juos vienos bėdos! Bet gal jis gali padėti? Netrukus trijulė jau skrenda ant plačių Lungo pečių! Dieną, naktį, per dykumas,  ledynus ir kalnus ieškodami atsakymų. Daugybė pagalbininkų sutinka bičiuliai savo kelyje, tačiau tikrąjį kelią į Dangaus pakraštį gali nurodyti tik širdis…

Niekas net įtarti negalėjo, kad bičiulių pėdomis seka žmogaus sukurtas galingasis drakonas Dilgius, kurio tikslas – sunaikinti visus drakonus! Jo tarnas mažytis Musiakojis, ramiai įsitaisęs Šelmės kuprinėje, girdi visas trijulės paslaptis ir slapčia perduoda jas Dilgiui, kuris jau čia pat…

Ar pavyks rasti bičiuliams Dangaus pakraštį? Ar išsipildys visų drakonų svajonė rasti tikruosius namus? Ar piktasis Dilgius pagaliau liks nugalėtas? O gal drakonai ir žmonės vėl taps draugais?

Kupina įtampos, išbandymų, išdavystės, stebuklų, paslapčių, draugystės ir senųjų legendų istorija – „Drakono raitelis“ kinuose nuo rugpjūčio 21 dienos.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

29 Žmonių nori pamatyti

3

balsai

7

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą DRAKONO RAITELIS (Dragon Rider)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.