Uždaryti
FIKSIAI PRIEŠ KRABIUS (Fixies vs. Crabots)
FIKSIAI PRIEŠ KRABIUS (Fixies vs. Crabots)
Premjera
24 Sau 2020
Trukmė
85 min.
Sukurta
Rusija, 2019
Režisierius
Vasiko Bedošvilis
Olegas Užinovas
Pilnas aprašymas
5,69

Vidutinis vertinimas

FIKSIAI PRIEŠ KRABIUS (Fixies vs. Crabots)

Šeimai Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 85 min.

Girdėjote ką nors apie mažyčius žmogeliukus Fiksius? Jeigu nieko nesate girdėję, vadinasi taip ir turi būti! Kas jie tokie ir ką jie veikia yra DIDŽIULĖ paslaptis! Apie jų darbus žino tik labai mažai žmonių, o kalbėjusių su jais yra dar mažau! Po dviejų metų pertraukos, sausio 24 d., pakerėję ne vieno jaunojo žiūrovo širdį, patys paslaptingiausi žmogeliukai pasaulyje Fiksiai – vėl didžiuosiuose kino ekranuose. Juos išvysime smagioje animacijoje visai šeimai – „Fiksiai prieš Krabius“.

Pilnas aprašymas

Fiksiai atsirado tada, kai tik žmonės pradėjo naudoti įvairius prietaisus. Turbūt esate patyrę, kaip sugedęs daiktas kartais susitaiso pats ir pradeda veikti taip, lyg jam nieko nebūtų nutikę. Taip, tai Fiksių darbas! Šie mažyčiai, draugiški ir žingeidūs žmogeliukai gyvena lygintuvuose, kompiuteriuose, televizoriuose, netgi šaldytuvuose ir daro tikrus stebuklus – nepastebimai taiso sugedusius įrenginius. Juos naujų taisymo būdų savo laboratorijoje moko išmintingasis  profesorius Eugenijus.

Kartą draugiškame Fiksių pasaulyje įsivyrauja tikras chaosas. Nematyti, negirdėti priešininkai – robotukai Krabiai pradeda juos persekioti kiekviename žingsnyje. Maža to, jų tikslas – visiems atskleisti metų metus saugomą Fiksių paslaptį. Pasirodo išmintingasis profesorius jau seniai nesutaria su savo  drauge mokslininke Erika. Kažkada juoda katė perbėgo jiems skersai kelio ir jie rimtai susipyko. Gudri mokslininkė, norėdama atkeršyti profesoriui, už laimėtą išradėjų konkursą, sukūrė pikčiurnas Krabius. Nieko kito nebelieka, kaip stoti į kovą prieš neteisybę ir visomis jėgomis stengtis išsaugoti didžiąją paslaptį.

Smagią ir paslaptingą istoriją „Fiksiai prieš Krabius“ apie tikrą draugystę, komandinę dvasią ir gerus nematomus darbus,  pasakosime kino teatruose jau nuo sausio 24 dienos.

Filmas dubliuotas lietuviškai arba rusiškai, rindamiesi seansą būkite atidūs.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

156 Žmonių nori pamatyti

13

balsai

5,69

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos FIKSIAI PRIEŠ KRABIUS (Fixies vs. Crabots)
Komentarai

Rašyti komentarą FIKSIAI PRIEŠ KRABIUS (Fixies vs. Crabots)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.