Uždaryti
Legenda apie Kolovratą ( Легенда о Коловрате)
Legenda apie Kolovratą ( Легенда о Коловрате)
Premjera
1 Grd 2017
Trukmė
138 min.
Sukurta
Rusija, 2017
Pilnas aprašymas
8,54

Vidutinis vertinimas

Legenda apie Kolovratą ( Легенда о Коловрате)

Drama Istorinis Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 138 min.

Žymaus televizinio kino projekto „Rūkas“ ir detektyvinio serialo „Galvų medžiotojas“ režisierius Ivanas Šurchoveckis pristato patį ambicingiausią savo karjeroje kino filmą apie vieną iš reikšmingiausių karių rusų istorijoje Kolovratą.

Pilnas aprašymas

Šioje epinėje kelionėje į praeitį bus pasakojama apie XIII a. susiskaldžiusią Rusią ir jos menką pasipriešinimą Auksiniai Ordai vadovaujamai chano Batijaus (akt. Aleksandras Cojus). Nešdami vien tik mirtį, Auksinės Ordos kariai vieną po kito naikino miestus, žudydavo karius ir į nelaisvę paimdavo likusius gyvus. Jiems nebuvo lygių.

Net ir didysis Riazanės kunigaikštis su savo armija buvo bejėgis prieš chano kariauną. Ir tik vienintelis riteris, Riazanės miesto galva Efpatijus Kolovratas (akt. Ilja Malakov), sužinojęs, kad į jo gimtąjį miestą įsiveržė mongolai, su nedidele būriu ištikimiausių karių atskubėjo į pagalbą. Jo ryžtas ir drąsa padarė įspūdį net ir pačiam chanui Batijui, o jo žygdarbis tapo legenda ir vardas amžiams įrašytas į istoriją.

Šią didingą ir be galo kruopščiai paruoštą, tikrais faktais bei legendomis paremtą juostą rusų kino profesionalai jau dabar įvardija kaip vieną iš ryškiausių jų šalies istorinio kino žanro projektų, kuris savo kokybe neturėtų nusileisti net ir klasikiniams filmams tokiems kaip 1938 metų kino pionieriaus Sergėjaus Eizenšteino „Aleksandras Nevskis“ ar „Daniilas – Galicijos kunigaištis“.

Juostos dekoracijos ir didybė, mūšių scenos ir priešų susidūrimai prilygsta kitam, visai neseniai kino ekranuose pasirodžiusiam kino epui „Vikingas“, dėl ko žiūrovams peržiūra kine ne tik neprailgs, bet ir įsimins ilgam.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

94 Žmonės nori pamatyti

13

balsai

8,54

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos Legenda apie Kolovratą ( Легенда о Коловрате)
Komentarai

Rašyti komentarą Legenda apie Kolovratą ( Легенда о Коловрате)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.