Uždaryti
MAINAI SU ŽUDIKU (Freaky)
MAINAI SU ŽUDIKU (Freaky)
Premjera
30 Bal 2021
Trukmė
101 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
3,75

Vidutinis vertinimas

MAINAI SU ŽUDIKU (Freaky)

Siaubo Komedija Trileris Amžiaus cenzas: N-16 101 min.

Septyniolikmetė Milė (akt. Kathryn Newton, „Seksui ne!“, „Nekaltas melas“) tiesiog bando išgyventi kraugeriškuose Blisfildo vidurinės koridoriuose ir juose sklandančiame populiarių moksleivių žiaurume. Maža to, į merginą netikėtai nusitaiko liūdnai pagarsėjusėjęs serijinis žudikas, pravarde „Mėsininkas“ (akt. Vince Vaughn, „Slėpkit pamerges!“, „Išsiskyrimas“), ir todėl artėjantys egzaminai tampa mažiausiu Milės rūpesčiu.

Pilnas aprašymas

Kai mistinis senovinis Blisfildo skerdiko durklas priverčia žudiką ir Milę apsikeisti kūnais, mergina sužino, kad ji turi tik 24 valandas susigrąžinti savo kūną, kol amžiams neįstrigo maniako kūne.

Vienintelė problema yra ta, kad dabar ji atrodo kaip milžiniškas maniakas, kurio ieško visas miestelis, o tikrasis „Mėsininkas“ ne tik gyvena jos kūne, bet ir puikiai jame atrodo. Tarsi ėriukas vilko kailyje, kupinas apetito skersti.

Su artimiausių draugų pagalba – itin budria Nyla (akt. Celeste O'Connor, „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“) ir ultra-nuostabiu Džošua (akt. Misha Osherovich, „Dagilis“) bei slapta meile Bukeriu (akt. Uriah Shelton, „Įeiti pro karių vartus“) – Milė lenktyniauja prieš laikrodį, norėdama pašalinti prakeiksmą, o „Mėsininkas“ supranta, kad likti paauglės kūne būtų puiki priedanga nepaliaujamai žudyti, todėl jo atiduoti net neketina!

Filme taip pat vaidina Alan Ruck („Paveldėjimas“) bei Dana Drori („Visos jos tokios!“).

Jau ne pirmą tokią išskirtinę krauju prasruvusią visiškai tamsią siaubo komediją pristato „Mirties diena“ režisierius Christopher Landon.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

66 Žmonių nori pamatyti

8

balsai

3,75

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą MAINAI SU ŽUDIKU (Freaky)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.