Uždaryti
MATYK KAIP AŠ (Smotri kak ja)
MATYK KAIP AŠ (Smotri kak ja)
Premjera
16 Spl 2020
Trukmė
92 min.
Sukurta
Rusija, 2020
Režisierius
Jegor Salnikov
Vaidina
Olga Turčak
Michailas Meščeriakova
Aleksandras Samoilenko
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

MATYK KAIP AŠ (Smotri kak ja)

Drama Komedija Nuotykių Amžiaus cenzas: N-13 92 min.

Olia (aktorė Olga Turčak) – sudėtingo charakterio paauglė, užaugusi vaikų namuose. Nuo pat vaikystės prisigalvodavusi visokiausių pramogų (dažnai pasibaigdavusių didesne ar mažesne katastrofa), Olia jau seniai užsitarnavusi reputaciją kaip vaikas, kurio neįmanoma suvaldyti – tikras chaoso įsikūnijimas. Naujausias jos planas – pabėgti iš vaikų namų ir pamatyti jūrą.

Pilnas aprašymas

Maksimas (akt. Michailas Meščeriakovas) – turtingo tėvo (Aleksandras Samoilenko) sūnus. Berniukas gimė aklas, tad mylintis tėvas nuo pat kūdikystės Maksimą saugo kaip savo akį. Nieko nuostabaus, kad dabar jau jaunuolis Maksimas jaučiasi dusinamas nuolatinio tėvo dėmesio ir tetrokšta vieno – išsivaduoti nuo tokio perdėto rūpesčio ir pagaliau pasijusti laisvas.

Oliai ir Maksimui netikėtai susitikus, abu greitai supranta, kad, nors iš pirmo žvilgsnio skirtingi, jie vienas kitam yra tikra likimo dovana: Maksimą sužavi ir patraukia merginos vidinė laisvė bei nuotykių troškimas, o Olia suvokia, kad pinigų nestokojantis vaikinas gali paversti realybe jos naujausią svajonę. Padėti Oliai Maksimas sutinka su viena sąlyga: kad ši jį pasiims kartu.

Naujieji bičiuliai negalėtų būti labiau skirtingi: užaugę visiškai kitokiomis aplinkybėmis, jie pasaulį mato absoliučiai priešingai. Kadangi užsispyrimo netrūksta abiems, Olia ir Maksimas iš paskutiniųjų stengiasi vienas kitam įrodyti savo tiesą. Nuolat besiginčydami, jaunuoliai leidžiasi į didžiausią gyvenimo kelionę, kuriame jų laukia ne tik daugybė beprotiškų nuotykių, bet ir kvapą gniaužiančių atradimų – apie tikrąsias vertybes, gyvenimo tiesas ir save pačius.

Smagi, nuotykių kupina ir susimąstyti priversianti komedija „Matyk kaip aš“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti spalio 16 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

10 Žmonių nori pamatyti

1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą MATYK KAIP AŠ (Smotri kak ja)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.