Uždaryti
MULAN (Mulan)
MULAN (Mulan)
Premjera
11 Rgs 2020
Trukmė
115 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Niki Caro
Vaidina
Yifei Liu
Donnie Yen
Jet Li
Pilnas aprašymas
6,65

Vidutinis vertinimas

MULAN (Mulan)

Drama Nuotykių Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 115 min.

Klasikinė Kinijos legenda apie merginą, apsimetusią vyru ir išvykusią kariauti už savo šalį, pirmą kartą buvo ekranizuota 1998 metais. Dabar ši graži ir įkvepianti animacinė istorija tampa įspūdingu Disnėjaus studijos veiksmo ir nuotykių filmu.

Pilnas aprašymas

630-ieji mūsų eros metai. Kinijos imperijai ima grasinti žiaurūs įsibrovėliai iš šiaurės – gok-tiurkai. Kinijos imperatorius (kurį vaidina veiksmo filmų žvaigždė Jet Li) išleidžia įsakymą, pagal kurį eiti ginti tėvynės privalo vienas vyras iš kiekvienos imperijos šeimos. Dvi dukras auginantis Hua Žu – buvęs karys, tad jam šis įsakymas yra garbės reikalas, nors ir jis pats, ir visi aplinkiniai puikiai supranta, kad dėl garbingo amžiaus ir silpnos sveikatos šis žygis jam bus paskutinis.

Negalėdama su tuo susitaikyti, jo dukra Mulan (aktorė Liu Yifei) apsisprendžia. Naktį, visiems sumigus, mergina pasiima garbingą šeimos relikviją – kardą – ir iškeliauja ginti tėvynės vietoje tėvo. Apsimetusios vaikinu, Mulan laukia daugybė pačių sunkiausių išbandymų. Pasiryžusi nė už ką neišsiduoti ir nepasiduoti, Mulan pamažu atras savyje galingą jėgą ir įrodys, kad yra verta tiek savo tėvo, tiek giminės, tiek visos Kinijos imperijos pasididžiavimo.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

117 Žmonių nori pamatyti

17

balsai

6,65

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą MULAN (Mulan)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.