Uždaryti
MultiBabyKino: Antrasis šansas (Second Act )
MultiBabyKino: Antrasis šansas (Second Act )
Premjera
19 Grd 2018
Trukmė
103 min.
Pilnas aprašymas
5

Vidutinis vertinimas

MultiBabyKino: Antrasis šansas (Second Act )

Komedija Romantinis Romantinė drama MultiBabyKino Amžiaus cenzas: N-13 103 min.

Keturiasdešimtmetė Maja (aktorė Jennifer Lopez) už minimalų atlyginimą dirba mažmeninės prekybos parduotuvėje ir kiekvieną dieną galvoja apie savo pasirinkimus, atvedusius į šį gyvenimo akligatvį. Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau jos CV negailestingas – tinkamo išsilavinimo, pažinčių ir karjeros įrašų neturinti moteris pasmerkta ir toliau suktis tame pačiame neperspektyvių darbų rate.

Pilnas aprašymas

Kol vieną dieną, galutinai paveiktas Majos niurzgėjimo, vienas jos bičiulis truputį patobulina moters internetinę asmenybę. Patvarko „Facebook“ profilį, prigamina suklastotų nuotraukų (pavyzdžiui, Majos su prezidentu), į CV prirašo išgalvotų darbų. Rezultato ilgai laukti nereikia. Maja pakviečiama darbo pokalbiui į prestižinę finansų kompaniją, įsikūrusią prašmatniame Manheteno biure. 

Sužavėti Majos įdirbio ir karjeros (žinoma, išgalvotų), firmos vadovai pasamdo moterį verslo konsultante. Jos darbas – užtikrinti, kad įmonės derybos su stambiu Kinijos investuotoju pasibaigtų sėkme. Kai kurie Majos draugai ir artimieji mano, kad šis pokštas nuėjo per toli ir moteris turėtų nešti muilą, kol neprisidirbo kaip reikiant. Tačiau pati Maja įsitikinusi, kad gali pateisinti jai parodytą pasitikėjimą. Nes kartais, kad pagaliau pagautum savo laimės paukštę, tereikia, kad nors tavimi patikėtų. Ir suteiktų gyvenime antrą šansą. 

Smagi romantinė komedija apie antrus gyvenimo šansus Lietuvoje pradedama rodyti gruodžio 14 dieną. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

77 Žmonių nori pamatyti

1

balsai

5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą MultiBabyKino: Antrasis šansas (Second Act )

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.