Uždaryti
Naujoji karta Z
Naujoji karta Z
Premjera
30 Rgs 2016
Trukmė
111 min.
Sukurta
JAV, Didžioji Britanija, 2016
Pilnas aprašymas
7,36

Vidutinis vertinimas

Naujoji karta Z

Drama Siaubo Trileris Amžiaus cenzas: N-16 111 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Kaip išsaugoti viltį zombių užvaldytame pasaulyje?  Netolima ateitis. Didžioji dalis žmonijos infekuota galingu virusu, vadinamuoju „zombių grybeliu“. Juo užsikrėtę žmonės – „Alkanieji“ – jauč...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Kaip išsaugoti viltį zombių užvaldytame pasaulyje? 

Netolima ateitis. Didžioji dalis žmonijos infekuota galingu virusu, vadinamuoju „zombių grybeliu“. Juo užsikrėtę žmonės – „Alkanieji“ – jaučia nenumaldomą žmogienos poreikį, visiškai sunaikinantį asmenybę: nelieka nei valios, nei proto, nei jausmų – tik alkis. Užkrėtimo kol kas išvengę žmonės glaudžiasi izoliuotose bazėse. Vienoje jų, įsikūrusioje Anglijos kaime, laikoma keliolika ypatingų vaikų. Nors ir užsikrėtę „zombių grybeliu“, vaikai kažkaip sugebėjo išlaikyti tiek protą, tiek jausmus. Bazėje dirbanti talentinga mokslininkė-virusologė Karolina (aktorė Glenn Close) desperatiškai bando įminti vaikų atsparumo paslaptį, kad sukurtų priešnuodį virusui. 

Iš vaikų būrio sumanumu ir empatija itin išsiskiria mergaitė, vardu Melani. Ji yra mokytojos Helenos (akt. Gemma Arterton) numylėtinė ir ši simpatija yra abipusė. Tad kai vieną dieną bazė žlunga ir virusas prasiskverbia tarp jos sienų, Helena siekia žūt būt išgelbėti Melani. Kartu su Karolina ir vienu bazės kariškiu, mažas išlikusiųjų būrelis patraukia ieškoti kitų išsigelbėjusiųjų. Šios kelionės metu, matydama mokslininkės baimę ir jausdama Helenos meilę, Melani turės pasitelkti visas jėgas, kad išliktų žmogumi. Būtent jos rankose yra ne tik mažojo pabėgėlių būrelio, bet ir visos žmonijos likimas. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
14

balsai

7,36

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Naujoji karta Z

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

ABC

ABC

02.10.2016, 11:03:37

pritariu, tragiskas filmas, nors ir ideja nauja. resident Evil kurejai, jei butu mire, karste apsiverstu

zodziu

zodziu

01.10.2016, 00:22:31

katik po filmo.. zodziu blogiausias zombiu filmas ever... pabaiga tai totali krize :D