Uždaryti
Pagrobta princesė (The Stolen princess)
Pagrobta princesė (The Stolen princess)
Premjera
6 Bal 2018
Trukmė
85 min.
Pilnas aprašymas
7,5

Vidutinis vertinimas

Pagrobta princesė (The Stolen princess)

Šeimai Komedija Animacija Amžiaus cenzas: V 85 min.

Meilė ir magija animacijoje „Pagrobta princesė“ Balandžio pradžioje į didžiuosius ekranus atkeliauja nauja 3D animacija apie meilę ir magiją „Pagrobta Princesė“. Filmas, puikiai tinkantis visai šeimai, sukurtas žinomos pasakos motyvais.

Pilnas aprašymas

...Tais laikais, kai gyveno gražuolės princesės ir šaunūs riteriai, kai vyko kovos su burtininkais, atsitiko taip, kad jaunas užsispyręs narsuolis Tajus iškeliavo ieškoti karaliaus dukters, princesės Milos...

Seniai, seniai, kažkur pasaulio pakrašty, gyveno galingas burtininkas Piktabarzdis, kuris kartą per šimtą metų pagrobdavo po įsimylėjusią princesę. Jam jos reikėdavo tam, kad atnaujintų savo stebuklingas galias. Atėmęs iš merginos meilės jėgą, jis ją paversdavo akmenine statula. Šį kartą į jo pinkles patenka žavioji Mila, į kurios paieškas ir leidžiasi riteriu apsimetęs linksmasis gatvės artistas Tajus. Jaunasis karžygys pakeliui sutinka visokiausių pasakiškų padarų – išmintingą katiną, akmeninį monstrą bei kalbančią galvą, saugaučią stebuklingą kardą.

Ar meilė stipresnė už magiją, pamatysime jau greitai – nuotaikinga 3D animacija „Pagrobta princesė“ kinuose nuo balandžio 6 d.

Dubliuota lietuviškai.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

156 Žmonių nori pamatyti

4

balsai

7,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Pagrobta princesė (The Stolen princess)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.