Uždaryti
PIRMYN (Onward)
PIRMYN (Onward)
Premjera
6 Kov 2020
Trukmė
100 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Dan Scanlon
Pilnas aprašymas
7,97

Vidutinis vertinimas

PIRMYN (Onward)

Šeimai Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 100 min.

Po didžiulės sėkmės sulaukusio paskutinio „Žaislų istorijos“ tęsinio, kino studijos „Disney“ ir „Pixar“ pagaliau pristato visiškai naują pasaulį, animacinėje nuotykių komedijoje „Pirmyn“.

Pilnas aprašymas

Čiame fantazijų pasaulyje žmonės neegzistuoja. Čia gyvena elfai, troliai ir fėjos, o vienaragiai yra tokie pat įprasti, kaip šiandien katinai kieme.

Vieną dieną, du broliai elfai – Barlis ir Ianas – panoro išsiaiškinti, ar pasaulyje vis dar egzistuoja magija. Ir jie nutaria pamėginti praleisti vieną dieną su savo tėvu, kuris mirė, kai jie buvo dar maži.

6-ojo gimtadienio proga broliai gauna velionio tėvo jiems paliktas burtininkų lazdas. Dabar, turėdami galią nors trumpa sugrąžinti savo mirusį tėvą į gyvųjų pasaulį, broliai turi dirbti kartu, kad sėkmingai įvykdytų savo misiją.

Šį visiškai originalų pasakojimą režisavo Dan Scanlon, kuris praeityje buvo atsakingas už nuostabaus „Monstrų universiteto“ perkėlimą į didįjį ekraną. Originalo kalba brolių duetą įgarsina kino žvaigždės Tom Holland („Žmogus-voras: grįžimas namo“) bei Chris Pratt („Galaktikos sergėtojai“).

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

198 Žmonių nori pamatyti

36

balsai

7,97

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą PIRMYN (Onward)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.