Uždaryti
PRINCAS ŽAVUSIS (Charming)
PRINCAS ŽAVUSIS (Charming)
Premjera
26 Spl 2018
Trukmė
90 min.
Pilnas aprašymas
6,38

Vidutinis vertinimas

PRINCAS ŽAVUSIS (Charming)

Šeimai Komedija Miuziklas Animacija Amžiaus cenzas: V 90 min.

Šmaikšti ir nuotaikinga pasaka apie tai, kaip trys princesės – Pelenė, Mieganti Gražuolė ir Snieguolė – sužino, kad yra įsimylėjusios tą patį Princą Žavųjį. Kaip tai gali būti?! Susipynusios kelių žinomiausių pasakų herojų istorijos – nes kas kita, kaip naujas „Šreko“ prodiuserio darbas!

Pilnas aprašymas

Princas Žavusis užkeiktas nuo pat vaikystės – kiekviena mergina jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio! Beviltiškai galvas pametusios damos ir jų paliktieji mylimieji karalystėje kelia tikrą sumaištį. Neapsikentęs šalies Karalius, Princo tėvas, pateikia jaunajam Princui ultimatumą… susirasti tikrąją meilę iki savo 21-ojo gimtadienio, o jei ne – tegul pamiršta sostą.

Tikrų tikriausio likimo pokšto suvesti susitinka Princas Žavusis ir gražioji plėšikė Leonora. Padūkėlė taip pat prakeikta – jos širdis bejausmė, todėl, deja, princo kerai jos neveikia. Apsimetusi vaikinu Leonora lydi princą į kupiną nuotykių kelionę pas jį užbūrusią raganą. Pašėlusi porelė turės įveikti baisius monstrus, susiremti su milžinais, atsilaikyti prieš nieko gero nežadančius piktosios raganos burtus. Pakeliui Princui ir Leonorai bus lemta sužinoti, kas yra draugystė, o, galbūt… ir kas ta tikroji tikroji meilė.

Muzikinėje animacijoje dainuoja pasaulio pop-muzikos žvaigždės Avril Lavigne, Ashley Tisdale, Demi Lovato ir populiari Kinijos dainininkė G.E.M.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

128 Žmonių nori pamatyti

13

balsai

6,38

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą PRINCAS ŽAVUSIS (Charming)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.