Uždaryti
ŠERLOKAS HOLMSAS IR DAKTARAS VATSONAS (HOLMES & WATSON)
ŠERLOKAS HOLMSAS IR DAKTARAS VATSONAS (HOLMES & WATSON)
Premjera
28 Grd 2018
Trukmė
90 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
5,78

Vidutinis vertinimas

ŠERLOKAS HOLMSAS IR DAKTARAS VATSONAS (HOLMES & WATSON)

Komedija Nuotykių Mistinis Amžiaus cenzas: N-13 90 min.

Nepaisant daugybės adaptacijų, tokio Šerloko Holmso dar nematėte. Nauja komedija „Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas“.

Pilnas aprašymas

Žymusis detektyvas Šerlokas Holmsas yra vienas žymiausių personažų ne tik literatūroje, bet ir kine. Vien pastarąjį dešimtmetį apie Holmsą ir jo ištikimąjį padėjėją daktarą Vatsoną sukurti net trys filmai ir du serialai. O naujoji juosta ypatinga tuo, kad privers žiūrovą juoktis dažniau nei ką tik minėtos penkios adaptacijos, sudėtos kartu. Mat šaunųjį britų duetą vaidina komedijos meistrai Will‘as Ferrell‘as ir lietuvių kilmės John‘as C. Reilly‘is, kuriems tai bus trečias bendras filmas po „Rikio Bobio: Greičiausio kvailio legendos“ ir „Įbrolių“. 

Garsiausias ir sėkmingiausias visų laikų detektyvas Šerlokas Holmsas pakviečiamas susitikti su karaliene. Kartu su juo, be abejo, atvyksta ir jo ištikimasis padėjėjas, daktaras Vatsonas. Jų vizito metu nutinka neįtikėtinas dalykas: tiesiog Bekingemo rūmuose įvykdoma žmogžudystė. Lyg to būtų maža, nusikaltėlis palieka itin įžūlų raštelį, kuriame žymiajam detektyvui pateikia ultimatumą: arba Holmsas išsprendžia nusikaltimo mįslę, arba po keturių dienų bus nužudyta pati karalienė. Nusikaltėlis tiek įžūlus, kad netgi atvirai pasirašo raštelį: profesorius Džeimsas Moriartis (aktorius Ralph‘as Fiennes‘as). 

Ištikimieji bendražygiai turi mažiau nei šimtą valandų, kad išnarpliotų profesoriaus paliktas užuominas, pasitelktų savo neprilygstamus dedukcinius sugebėjimus ir užkirstų kelią siaubingiausiam nusikaltimui Anglijos istorijoje. Vyrukai pasiraitoja rankoves ir imasi darbo. O žiūrovų laukia neprilygstamas bylos tyrimas, kurio metu sužinosime, kad nuo bičių-žudikių geriausia gintis pistoletu ir kad selfisatsirado toli gražu ne kartu su mobiliaisiais telefonais, o XIX-ame amžiuje. 

Iki ašarų kvatoti priversianti juosta „Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas“ Lietuvoje pradedama rodyti gruožio 28 dieną.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

86 Žmonių nori pamatyti

9

balsai

5,78

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą ŠERLOKAS HOLMSAS IR DAKTARAS VATSONAS (HOLMES & WATSON)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.