Uždaryti
Šmėklų žemės kaliniai (Prisoners of the Ghostland)
Šmėklų žemės kaliniai (Prisoners of the Ghostland)
Premjera
10 Rgs 2021
Trukmė
100 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
6,33

Vidutinis vertinimas

Šmėklų žemės kaliniai (Prisoners of the Ghostland)

Siaubo Nuotykių Trileris Amžiaus cenzas: N-16 100 min.

Kai kurie filmai atrodo neįmanomi... bet tik tol, kol kas nors juos sukuria.

Pilnas aprašymas

„Oskaro“ laureatas Nicolas Cage per pastaruosius kelerius metus sugrįžo į didįjį kiną su keistais, bet išskirtiniais ir gerbėjų kultus formuojančiais filmais, įskaitant siaubo trilerį „Mendė“, siaubo komediją „Vilio stebuklų šalis“ ir kritikų pripažintą ir sunkiai vienam žanrui priskiriamą „Kiaulę“.

Siaubo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ nėra išimtis, ir paties N. Cage žodžiais tariant, yra „pats žiauriausias filmas, kokį jis kada nors sukūrė“.

Filme veiksmas vyksta klastingo Samurajų miesto pasienyje, kur turtingas karo vadas Gubernatorius iš kalėjimo paleidžia negailestingą banko plėšiką (akt. N. Cage). Gubernatorius (akt. Bill Moseley) siūlo kaliniui laisvę mainais už tai, kad šis sugrąžintų pabėgusią įdukrintą mergaitę Bernice (akt. Sofia Boutella). Įspraustas į odinį kostiumą, kuris savaime susinaikins po trijų dienų, banditas leidžiasi į kelionę norėdamas surasti jauną merginą ir savo kelią į atpirkimą.

Jis atranda tai, ko niekas nesitikėjo. Siaubo trilerį „Šmėklų žemės kaliniai“ režisuoja išskirtiniu stiliumi pasižymintis japonų kūrėjas Sion Sono ir tai yra antrasis projektas, kuriame aktoriai Nicolas Cage ir N. Cassavetes kartu pasirodys didžiajame kino ekrane nuo 1997 m. veiksmo trilerio „Dviveidis“ (angl. „Face/Off“).

Filmas „Šmėklų žemės kaliniai“ debiutavo šių metų virtualiame „Sundance“ kino festivalyje ir sulaukė daug kritikų pagyrimų dėl savo unikalumo. Festivalio dalyviai pažymėjo, jog verčiau pažiūrėtų tokį nenuspėjamą siaubo ir veiksmo trilerį, kaip „Šmėklų žemės kaliniai“, nei labiau į įprasto žanro rėmus įspraustą kitą filmą: šoko terapija šiame filme sukuria ekstremalų baimės ir poreikio mišinį.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

3 Žmonės nori pamatyti

3

balsai

6,33

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Šmėklų žemės kaliniai (Prisoners of the Ghostland)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.