Uždaryti
Tornadų medžiotojai (Twisters)
GREITAI
Tornadų medžiotojai (Twisters)
Premjera
19 liep. 2024
Trukmė
122 min.
Vaidina
Glen Powell
Pilnas aprašymas

Tornadų medžiotojai (Twisters)

Nuotykių Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 122 min.

Filmų „Juros periodo pasaulis“, „Bornas“ ir „Indiana Džounsas“ prodiuseriai pristato „Tornadų medžiotojus“ – naujos kartos gamtinių katastrofų trilerį apie bebaimius adrenalino fanatikus, pasiryžusius pažaboti vieną galingiausių gamtos stichijų.

Pilnas aprašymas

 

Laikai, kai studijuodama koledže Keitė Kuper kartu su bendraminčiais vaikydavosi tornadus, jau praeityje – dabar mergina šį gamtos fenomeną tyrinėja iš saugaus atstumo pažangioje Niujorko laboratorijoje. Sugrįžti prie ankstesnio užsiėmimo ją paskatina artimas bičiulis Chavis, su mokslininkų komanda besirengiantis natūraliomis sąlygomis išbandyti itin pažangią tornadų sekimo sistemą.
Ruošdamasi savo pirmajai medžioklei po keliolikos metų pertraukos, Keitė susipažįsta su Taileriu Ovensu – tornadus besivaikančiu adrenalino fanatiku, dėl savo nufilmuotų pavojingų nuotykių tapusiu tikra interneto žvaigžde. Vaikinas tornadus medžioja „senoviniu“

būdu – be jokių naujų technologijų ir pažangių sistemų. Iš pradžių su Keite jie yra skirtingose stovyklose, tačiau audroms vis labiau intensyvėjant ir imant grasinti dar nematyto stiprumo viesulais, Keitės ir Tailerio komandoms teks suvienyti jėgas. Ir ne tik dėl to, kad sumedžiotų vieną ar kelis tornadus, tačiau ir tam, kad išliktų gyvi.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
play
Multimedia