Uždaryti
Transformeriai. Pradžia (Transformers One)
GREITAI
Transformeriai. Pradžia (Transformers One)
Premjera
20 rugs. 2024
Pilnas aprašymas

Transformeriai. Pradžia (Transformers One)

Nuotykių Veiksmo Animacija

Kiekvienas Transformeris turi savo pradžios istoriją. Beveik 40 metų skaičiuojančios kino franšizės pirmasis pilnai animacinis kino filmas „Transformeriai. Pradžia“ pasakoja dar negirdėtą ir originalią istoriją apie tai, kaip Kibertrono planetoje Optimus Praimas ir Megatronas iš ginklo brolių tapo prisiekusiais priešais.

Pilnas aprašymas

Kino studija „Paramount Pictures“ naujausio „Transformerių“ franšizės filmo anonsą nusprendė pristatyti itin originaliai – pakilo net į kosmosą!
„Transformeriai“ savo istoriją pradėjo 1984 m. kaip Amerikos kompanijos „Hasbro“ ir Japonijos įmonės „Takara Tomy“ išleista žaislų serija, kurią sudarė dvi kariaujančios ateivių robotų rūšys – herojiški Autobotai ir piktadariai Deseptikonai – galintys keisti savo formą, pavirsti transporto priemonėmis ar gyvūnais.
Įgiję populiarumą, žaislai pirmiausia tapo animacinio serialo personažais, o galiausiai persikėlė į didžiuosius kino ekranus. Šiuo metu viena daugiausiai uždirbančių visų laikų franšizių „Transformeriai“ apima žaislus, animaciją, komiksus, vaizdo žaidimus ir kino filmus.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

1 žmogus nori pamatyti

play
Multimedia