Uždaryti
Troliai Mumiai ir žiemos pasaka
Troliai Mumiai ir žiemos pasaka
Premjera
16 Lap 2018
Trukmė
82 min.
Sukurta
Filmas dubliuotas lietuviškai.
Pilnas aprašymas
3,67

Vidutinis vertinimas

Troliai Mumiai ir žiemos pasaka

Šeimai Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 82 min.

Nepakartojami ir labai smagūs nauji Trolių Mumių nuotykiai atkeliauja į kino teatrus!

Pilnas aprašymas

Toli toli, už devynių jūrų, stebuklingoje šalyje gyvena mieli padarėliai – Troliai Mumiai. Mums, žmonėms, jie šiek tiek panašūs į ant dviejų kojų vaikščiojančius begemotukus. Bet, žinoma, jei tai pasakytumėte jiems, Troliai Mumiai įsižeistų. Bet juk jūs jiems to nesakysite, tiesa? 

Paprastai Troliai Mumiai žiemą praleidžia miegodami – kaip, pavyzdžiui, lokiukai. Tačiau šią žiemą vienam iš jų – mažajam muminukui – nesimiega, nors tu ką. Neturėdamas kuo užsiimti, muminukas šiltai apsirengia ir išlenda į šaltą, snieguotą žiemą patyrinėti iki tol nepažinto pasaulio. Muminukas susiranda naujų draugų, susipažįsta su iki tol nematytais keistais gyvūnais. Tačiau vienas dalykas muminukui baisiai neaiškus – visi jo sutikti naujieji draugai kalba apie kažkokį keistą padarą, kurį vadina Kalėda. Pasakoja apie jį kaip apie labai gerą, gražų ir smagų vyruką, bet niekas negali paaiškinti muminukui, kaipgi tasai Kalėda atrodo. 

Žinoma, Troliai Mumiai ne iš tų, kurie lengvai nuleidžia rankas. Muminukas – ne išimtis. Jis tvirtai nusprendžia išsiaiškinti, kas gi per paukštis tas Kalėda ir kodėl visi jo taip laukia. Kad vienam nebūtų nuobodu, muminukas iš žiemos miego prikelia visą savo šeimyną ir kartu su jais imasi spręsti didžiąją paslaptį. Trolių Mumių laukia nuostabūs atradimai, džiaugsmas ir, žinoma, daugybė dovanų.
 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

15 Žmonių nori pamatyti

6

balsai

3,67

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Troliai Mumiai ir žiemos pasaka

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.