Uždaryti
Tūnąs Tamsoje: Paskutinis Raktas (Insidious: The Last Key)
Tūnąs Tamsoje: Paskutinis Raktas (Insidious: The Last Key)
Premjera
5 Sau 2018
Trukmė
103 min.
Sukurta
Jav, Kanada, 2017
Vaidina
Lin Shaye
Javier Botet
Pilnas aprašymas
7,38

Vidutinis vertinimas

Tūnąs Tamsoje: Paskutinis Raktas (Insidious: The Last Key)

Siaubo Trileris Mistinis Amžiaus cenzas: N-16 103 min.

Kraupūs, nepaaiškinami ir kraują stingdantys reiškiniai siaubo juostoje „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“.

Pilnas aprašymas

Pirmasis „Tūnančio tamsoje“ serijos filmas pasirodė prieš septynerius metus – 2010-aisiais. Malaizijoje gimusio australo James‘o Wan‘o režisuota juosta apie komoje esantį berniuką, kurio siela klajoja po anapusinį pasaulį, iš karto sužavėjo siaubo žanro mėgėjus ir sulaukė didžiulio populiarumo visame pasaulyje. 2013 m. pasirodė pirmosios dalies tęsinys, o 2015 m. – juosta, pasakojanti istorijos priešistorę. Dabar atėjo laikas ketvirtajam serijos filmui, kurio įvykiai, pasak gandų (scenarijaus detalės kruopščiai slepiamos), žiūrovus atves tiesiai į pirmojo filmo pradžią.

Trečiajame serijos filme padėjusi paauglei Kvin susitaikyti su mirusios motinos dvasia, parapsichologė Eliza (aktorė Lin Shaye) sulaukia naujo „užsakymo“. Jos paprašoma ištirti keistus, gąsdinančius reiškinius, vykstančius nuošaliame name Naujosios Meksikos valstijoje. Atvykus apžiūrėti namo, Elizai užima kvapą: tai yra jos pačios vaikystės namai. Namai, kuriuose dėjosi keisti, nepaaiškinami ir mažą mergaitę Elizą bauginę dalykai. Užaugusi ji sugebėjo nuslopinti šiuos prisiminimus, tačiau dabar, vėl stovint vaikystės name, tuometiniai Elizos siaubai pamažu ima sugrįžti. Moteris turės pasitelkti visą savo išmintį, žinias ir nuovokumą, kad pasinertų į bauginančią būseną, pasižiūrėtų savo baimei į akis ir atsakytų į klausimus, nuo kurių taip ilgai bėgo.

Kraują stingdanti ketvirtoji serijos dalis „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ Lietuvoje pradedama rodyti sausio 5 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

945 Žmonių nori pamatyti

34

balsai

7,38

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Tūnąs Tamsoje: Paskutinis Raktas (Insidious: The Last Key)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.