Uždaryti
Vikingas (The northman)
Vikingas (The northman)
Premjera
15 Bal 2022
Trukmė
140 min.
Vaidina
Alexander Skarsgård
Anya Taylor-Joy
Willem Dafoe
Nicole Kidman
Pilnas aprašymas
6,95

Vidutinis vertinimas

Vikingas (The northman)

Drama Nuotykių Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 140 min.

Atkeršyk už tėvą. Išgelbėk motiną. Nužudyk Fjölnirą. Pripažintų filmų „Ragana“ ir „Švyturys“ režisierius Robert Eggers grįžta su dar didesniu aktorių žvaigždynu. Brutalaus veiksmo, pagonybės mistikos ir kovų kupinas epas „Vikingas“ pasakoja šiauriečių vikingų istoriją apie kerštą.

Pilnas aprašymas

Amletas, vikingų princas (akt. Alexander Skarsgård), matė savo tėvo (akt. Ethan Hawk) nužudymą ir motinos (akt. Nicole Kidman) pagrobimą, kai dar buvo vaikas. Dabar jau suaugęs ir padedamas kerėtojų (dainininkė Björk ir akt. Anya Taylor-Joy), Amletas ruošiasi kerštui.
Žinomas dėl intymesnių filmų, režisieriui R. Eggers vikingų epas yra žingsnis kita linkme – tai vikingų saga su magija, kardais bei mistika. Savo naują kūrinį režisierius apibūdina kaip Hamleto arba Liūto karaliaus istoriją, kuri originaliai buvo senovės skandinavų epai.
Atkeršyk už tėvą. Išgelbėk motiną. Nužudyk Fjölnirą.. ir užkariauk savo likimą.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
19

balsai

6,95

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Vikingas (The northman)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Agnė

Agnė

24.04.2022, 07:25:04

Nevertas dėmesio , visai

Tadas

Tadas

20.04.2022, 13:44:55

Esu didelis fanas bendrai paėmus Vikingų tematiką, na bet šitas filmas nepatiko. Labai primityvus siužetas. Nepatiko ir pagrindinis aktorius. Tikrai nemanau, kad filmas vertas 8.8 įvertinimo (tiek bent jau dabar yra). Filmą vertinčiau: 3.5 / 10. Nesmagu taip elgtis, bet nu chebra, tikrai pažiūrėkit pirmiau trailerį ir viskas taip wannabe stilium padaryta. Iki serialo Vikings tai čia dar toli gražu. Primityvu viskas.

Bizūnas

Bizūnas

14.04.2022, 20:24:06

9/10 Filmas pradžioj pasirodė nerimtas, popsas, tačiau mano nuostabai oj kaip aš klydau. Kuo toliau tuo viskas buvo geriau. Puiki muzika, garsas (kinoteatre aišku), gražūs vaizdai, gera vaidyba, Šekspyro vertas siužetas. Truputį lėtas, tačiau labai atmosferinis. Puikiai praleidau vakarą kine. Šią juostą žiūrėti ne dideliame ekrane- nusikaltimas.