Uždaryti
Multikinukas: ŽAISLŲ ISTORIJA 4 (Toy Story 4)
Multikinukas: ŽAISLŲ ISTORIJA 4 (Toy Story 4)
Premjera
17 Rgp 2019
Trukmė
100 min.
Pilnas aprašymas
8

Vidutinis vertinimas

Multikinukas: ŽAISLŲ ISTORIJA 4 (Toy Story 4)

Šeimai Komedija Nuotykių Animacija MultiKinukas Amžiaus cenzas: V 100 min.

Praėjus daugiau nei 20 metų po pirmosios „Žaislų istorijos“ (orig. „Toy Story“), mylimi žaislai grįžta į didųjį kiną pristatydami jau ketvirtosios animacinės nuotykių komedijos visai šeimai anonsą, kuriame kaubojus-medinukas Vudis bei superherojus-astronautas Bazas kartu su draugais linksmai sukasi ratu, fone grojant atlikėjos Judy Collins dainai „Both Sides Now“, kol naujasis personažas nesukelia visiško chaoso.

Pilnas aprašymas

Dabar priklausantys mažai mergaitei Bonei, kuri kino juostoje „Žaislų istorija 3“ paveldėjo žaislus iš pradinio savininko Endžio, trumpame vaizdo klipe nuotykių ieškotojai pristato savo naująjį draugą – Forkį (orig. Forky).

Ištiktas egzistencinės krizės, jis išrėkia, jog čia jam ne vieta, nes jis nėra tikras žaislas. Ir tai yra viskas, ką parodo naujasis vaizdo anonsas.

Taigi, ką tai mums pasako? Iš tikrųjų, labai daug.

„Žaislų istorijos“ pagrindinis pasakojimas visuose trijuose filmuose išliko pastovus – nors ir skirtingais būdais, tačiau šie filmai tyrinėja identitetą. Vudžio, Bazo bei kitų žaislų problemos gali būti apibendrintos vienu sakiniu: „Aš nebeturiu vietos šiame pasaulyje“.

Pirmoje „Žaislų istorijos“ dalyje Bazas susidūrė su giliu suvokimu, kad jis nėra tarpgalaktinis superherojus, bet tik tam tikras plastiko gabalėlis. Antroje dalyje Vudis suprato, jog jis greitai senėja, bet ir sužinojo, jog yra nepaprastai vertingas – kolekcionavimo objektas, kurio vieta galėtų būti originalioje pakuotėje.

Kino juostoje „Žaislų istorija 3“ visi žaislai pripažino, kad Endis juos išaugo ir jų laukia senatvės namai. Vis dėlto išgyvenę eilę pavojingų nuotykių šiukšlyne, žaislai atrado visiškai naują gyvenimą pas jaunąją mergaitę Bonę.

Taigi, naujausia, jau ketvirtoji „Žaislų istorijos“ dalis klausia ką reiškia būti žaislu – ar idealios formos plastiko gabalėlis, pagamintos Kinijos gamyklos surinkimo linijoje yra vertingesnis nei būtybė suregzta iš šiukšlių? Ir ar Forkis nusipelno būti gaujos dalimi, ar jis yra pasmerktas susiskaidyti į šiukšles, iš kurių ir buvo pagamintas?

Viskas paaiškės tik sulaukus naujojo filmo premjeros, bet visi žinome, jog šie filmai yra stebėtinai gilūs. Endžio žaislai per tris istorijos dalis išgyveno daugybę egzistencinių kovų, todėl su kiekvienu filmu, atrodytų, yra užduodamas vis ambicingesnis klausimas.

Animacinė nuotykių komedija visai šeimai „Žaislų istorija 4“ kinuose nuo 2019-ųjų birželio 21 d.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

8 Žmonių nori pamatyti

2

balsai

8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Multikinukas: ŽAISLŲ ISTORIJA 4 (Toy Story 4)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.