Ratai 3 2D

Cars 3
Šeimai / Komedija / Nuotykių / Animacija  /  109 min..
JAV / 2017

TAVO VERTINIMAS
7,70 / 23 balsai
  • V (skirta įvairaus amžiaus žiūrovams)
Premjeros data: 28.07.2017

Režisierius: Brian Fee

Filmas dubliuotas lietuviškai

 

Žaibas Makvynas grįžta! Pasiruoškite naujiems ir... dar greitesniems nuotykiams lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Ratai 3“.

Greičiausių pasaulio automobilių pasaulyje įsitvirtinęs Žaibas Makvynas mėgausi savo greičiu ir sėkme. Tačiau apakintas naujos kartos greitų lenktyninių automobilių jis šiek tiek pervertina savo galimybes... Ir vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojomis tiesiogine prasme.

Automobiliukas patenka į avariją. Prognozės liūdnos – Žaibui Makvynui pranešama, kad jis niekada nebebus toks greitas, koks buvo.

Kad vėl atsistotų ant savo ratų jam prireiks ne tik itin daug pastangų, bet ir draugų pagalbos. Jauna technikė Kruz Ramirez gali jam padėti grįžti į trasą, bet ji ir pati turi ambicijų tapti lenktynių nugalėtoja.

Ar Žaibui Makvynui pavyks įveikti sunkumus ir įrodyti, kad numeris 95 dar gali tapti pasaulio čempionu?

Jau trečiosios kultinio animacinio filmo dalies režisieriumi šį kartą tapo Brianas Fee. Tai debiutinis jo filmas, tačiau patirties kino pasaulyje amerikietis turi pavydėtinai daug. Animacijos departamente dirbęs su tokiais filmukais, kaip „Wall-E: šiukšlių princo istorija“, „La troškinys“, „Ratai“ ir „Ratai 2“ ir kitais, Brianas Fee pagaliau ryžosi pats sėsti į režisieriaus kėdę ir jo debiutas bus pasiutusiai smagus.

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Visada pagalvok prieš rašydamas 2017-07-28 09:51:25

    Atsakymas pasipiktinusiajam: todėl, kad filmukas skirtas vaikams, o daugelis vaiku nesupranta anglu k. ir nespėja skaityti (arba dar nemoka skaityti) subtitrų. Vadinasi, prireikia laiko parengti lietuvišką įgarsinimą, kad žiūrėjimas būtų visiems malonus ir suprantamas :)

  • Hmm 2017-06-19 09:53:38

    Kdl sng šalyse jau rodo, o lt tik už 2 men? Gaila, kad lt tikra bananų respublika net multiku srityje...