Uždaryti
AUDROS VAIKAS (Storm Boy)
AUDROS VAIKAS (Storm Boy)
Premjera
24 Lie 2020
Trukmė
99 min.
Sukurta
Australija, 2019
Režisierius
Shawn Seet
Vaidina
Finn Little
Jai Courtney
Geoffrey Rush
Pilnas aprašymas
5,5

Vidutinis vertinimas

AUDROS VAIKAS (Storm Boy)

Drama Šeimai Nuotykių Amžiaus cenzas: V 99 min.

70-metis Maiklas Kinglis (aktorius Geoffrey‘is Rush‘as) nugyveno ilgą ir sėkmingą gyvenimą. Tiesa, pati jo pradžia nebuvo rožėmis klota. Dar būdamas vaikas, Maiklas (akt. Finn‘as Little‘as) neteko motinos ir augo vien su tėčiu (akt. Jai‘us Courtney‘is). Nors tėtį jis labai mylėjo, mamos ilgėjosi dar labiau.

Pilnas aprašymas

Atokiame Australijos paplūdimyje, šalia nuolat vėjuoto vandenyno gyvenęs berniukas save vadino „audros vaiku“ – net nenutuokdamas, kad viena audra ateityje pakeis jo likimą. Apie savo vaikystę suaugęs Maiklas niekam niekada nepasakojo – iki dabar, kai pasidalinti prisiminimais jo paprašo mylima anūkė. Viena istorija iš tų laikų yra ypatinga, pakeitusi ne tik Maiklo, bet ir kitų aplinkinių gyvenimus.

Vieną dieną berniukas paplūdimyje randa pelikano lizdą su trim bejėgiais jaunikliais, kurių motiną nušovė medžiotojas. Maiklas nusprendžia pats išauginti pelikaniukus. Tai nėra lengva, bet berniukas susitvarko – iš bejėgių mažylių išauga didžiuliai, stiprūs, grakštūs paukščiai. Kuomet ateina laikas atsisveikinti, vienas jų – berniuko pavadintas ponu Persevaliu – sugrįžta. Paukštis taip prisirišęs prie Maiklo, kad niekuomet su juo nesiskiria. Ši neįprasta aplinkinius džiuginanti berniuko ir paukščio draugystė sulaukia netikėtų išbandymų, o susiklosčius nelemtoms aplinkybėms, dramatiškai pakeičia ne tik paties Maiklo, bet ir jo tėčio likimą.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Australijoje itin mylimą knygą vaikams, išleistą 1964-aisiais. 


Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
4

balsai

5,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą AUDROS VAIKAS (Storm Boy)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.