Filmai

Fabelmanai (The Fabelmans)

Drama 151 min.

5 Auksiniams Gaubliams jau nominuota juosta „Fabelmanai“ – tai naujausias, pusiau autobiografinis Holivudo karaliaus Steveno Spielbergo darbas, pasakojantis apie berniuką Semį Fabelmaną, kuris, gimęs inžinieriaus ir menininkės šeimoje (kaip ir pats S. Spielbergas), dar nepradėjęs lankyti mokyklos, susižavi kino magija.

Skaityti daugiau
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 2D

Šeimai Nuotykių Fantastinis 132 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis sugrįžta į kino ekranus! Visų Hario Poterio fanų laukiamiausiame metų filme pasakojama apie burtininką Niutą Skamaderį, parašiusį knygą „Fant...

Skaityti daugiau
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 3D

Šeimai Nuotykių Fantastinis 132 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis sugrįžta į kino ekranus! Visų Hario Poterio fanų laukiamiausiame metų filme pasakojama apie burtininką Niutą Skamaderį, parašiusį knygą „Fant...

Skaityti daugiau
Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore)

Šeimai Fantastika Nuotykių 142 min.

„Fantastiniai gyvūnai: Dumblodoro paslaptys“ – tai naujausias nuotykis kerinčiame Magijos pasaulyje, į kurį sugrįžti vėl kviečia „Hario Poterio“ autorė J. K. Rowling. Profesorius Albas Dumbldoras puikiai žino, kad Juodasis burtininkas Gelertas Grindelvaldas renka armiją, su kuria tikisi užvaldyti burtininkų pasaulį. Profesorius supranta, kad vienas pats tokio stipraus priešininko sustabdyti nepajėgs ir kreipiasi pagalbos į magiškąjį zoologą Njutą Miglapūtį. Tikėdamasis, kad šiam pavyks kaip įmanoma ilgiau likti „nematomam“ priešininkų stovyklai, Dumbldoras patiki Miglapūčiui suburti galingą burtininkų komandą, galėsiančią pasipriešinti Juodajam burtininkui ir jo pakalikams

Skaityti daugiau
FANTASTINIAI GYVŪNAI: Grindelvaldo piktadarystės (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)

Šeimai Nuotykių Fantastinis 130 min.

Pirmosios „Fantastinių gyvūnų“ dalies pabaigoje Amerikos Magiškojo Kongreso burtininkai su Niuto Skamanderio (aktorius Eddie‘is Redmayne‘as) pagalba sulaikė pavojingą juodąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą (Johnny‘is Depp‘as). Tačiau šiam pavyksta pasprukti. Siekdamas savo didžiojo tikslo įgyvendinimo – kad grynakraujai burtininkai taptų vieninteliais pasaulio ir visų gyvų būtybių valdovais – Grindelvaldas ima rinkti šalininkų armiją.

Skaityti daugiau
Fantastinių gyvūnų trilogijos maratonas (Fantastic beasts trilogy marathon)

Fantastika Nuotykių 490 min.

Magijos pasaulis sugrįžta! Visų mylima „Hario Poterio“ filmų serija išplečiama dar labiau ir jau visai netrukus kinus pasieks naujasis filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“. Ir koks geriausias būdas atšvęsti šią magišką premjerą, jei ne pamatyti ją vieniems pirmųjų pasaulyje, likus beveik savaitei iki oficialios pasaulinės premjeros! Kino portalas buvaukine.lt ir kino teatras „Multikino“ kviečia patirti didžiausią šventę ir balandžio 10 dieną prisijungti prie magijos gerbėjų ir pasinerti į devynias valandas truksiantį „Fantastinių gyvūnų maratoną“ su visais trimis filmais.

Skaityti daugiau
Fantastiška Moteris (Una Mujer Fantástica)

Drama 104 min.

Marina ir Orlandas myli vienas kitą ir planuoja ateitį. Ji dirba padavėja ir dievina dainavimą. Dvidešimčia metų vyresnis Orlandas dėl jos paliko šeimą. Kai vieną naktį grįžęs iš Marinos gimtadienio jis pasijunta blogai ir pakeliui į ligoninę miršta, Marina lieka viena akistatoje su nemaloniais policininkės klausimais.

Skaityti daugiau
Fantastiškas ketvertas 2D

Veiksmo Mokslinė fantastika 106 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Keturi jauni, smalsūs ir drąsūs mokslininkai teleportuojami į kosmosą tirti anomalinio reiškinio. Deja viešnagė jaunųjų tyrinėtojų gyvenimus apvers aukštyn kojomis – eksperimento metu jie įgyja n...

Skaityti daugiau
Fantazijos tik suaugusiems (Fantasies)

Komedija Romantinis 102 min.

Nuo vasario 11 D. kino teatruose romantinis filmas intriguojančiu pavadinimu „Fantazijos tik suaugusiems“. Švelniai erotišką prieskonį šiai smagiai prancūziškai komedijai suteiks nepakartojama aktorių vaidyba ir, žinoma, nuostabioji Monica Bellucci. Miegamojo durims užsidarius liekame vieni su savo partneriu ir tada, tada… išlaisviname savo erotines fantazijas… Kas „uždega“ jus? Erotiniai filmai, vaidmenų žaidimai, o gal…? Visa tai meilei suteikia spalvų, o kartais virsta į juokingas nepatogias ar linksmas paslaptis, kurias saugote tik jūs ir jūsų mylimasis.

Skaityti daugiau
Fantazijos.lt premjera TIK NE TU

Komedija Romantinis 103 min.

Pamatykite karščiausią žiemos komediją TIK NE TU pirmieji su Fantazijos.lt sausio 4 d. Visų žiūrovų laukia Fantazijos.lt dovanos!

Skaityti daugiau
FARAS BE BAIMĖS (30 days left)

Komedija

Rajanas (aktorius Tarek‘as Boudali, jis taip pat ir šios komedijos režisierius) – jaunas ir geraširdis, bet be galo baikštus ir nerangus policininkas. Visomis išgalėmis vengdamas konfliktų ir pavojų bei nuolat besistengiantis visiems įtikti, vaikinas yra tapęs nuolatiniu kolegų patyčių ir pokštų taikiniu. Tačiau visa tai Rajanui – nė motais: jis beviltiškai įsimylėjęs kolegę Stefani (akt. Vanessa Guide) ir į visa kita nelabai kreipia dėmesio.

Skaityti daugiau
Favoritė (The Favourite)

Biografinis Drama Komedija 119 min.

XVIII a. pradžia. Anglai išdidžiai kovoja su prancūzais. Nepaisant to, ančių lenktynės ir ananasų valgymas klesti.

Skaityti daugiau