Filmai

Ugnies žiedas 3D

Nuotykių Veiksmo 132 min.

Filmas anglų kalba, su letuviškais subtitrais. Iš Ramiojo vandenyno gelmių į paviršių iškyla ištisa armija monstrų Kaiju. Gailesčio nepažįstantys milžiniški padarai siekia pasisavinti žmonių civilizacijos gyvybę palaikančius išteklius. Prasideda nuo...

Skaityti daugiau
Ugnies žiedas: Sukilimas (Pacific Rim: Uprising)

Veiksmo Fantastinis 111 min.

Įspūdinga kova tarp viską griaunančių nežemiškų monstrų ir žmonių pilotuojamų mašinų, sukurtų kovai prieš pastaruosius, pasirodė esanti tik pradžia mūšiuose dėl žmonijos išlikimo. Filmo „Ugnies žiedas: Sukilimas“ veiksmas vystomas po pirmajame filme matytų įvykių prabėgus dešimtmečiui. Pagrindinis juostos veikėjas Džeikas (akt. John Boyega) – legendinio piloto Stekerio Pentekosto (akt. Idris Elba) sūnus – daug vilčių teikęs pilotas jėgeris, galiausiai metęs treniruotes ir susidėjęs su kriminaliniais veikėjais.

Skaityti daugiau
Ugnis (Ogon)

Trileris Veiksmo 132 min.

Nuo balandžio 30 dienos kino teatruose ilgai lauktas, abejingų nepaliksiantis, naujausias filmų – „Ekipažas“, „T- 34“, „3 sekundės“ kūrėjų darbas – katastrofų trileris -„Ugnis“ apie sudėtingą, pasiaukojantį ir pavojingą ugniagesių darbą. Puikus režisieriaus Aleksejaus Nužnij ir ryškiausių kino žvaigždžių - Konstantino Chabenskio, Ivano Jankovskio, Stasijos Miloslavskajos, Viktoro Dobronravovo, Andrejaus Smoliakovo ir Irinos Gorbačiovos tandemas prikaustys žiūrovus prie didžiųjų ekranų ir neleis pamiršti išgyventų įvykių ilgam.

Skaityti daugiau
Undinė (Undine)

Drama 91 min.

Šių dienų Berlyne įsiplieskia gyvenimo ir mirties ribas peržengianti meilės istorija, audringa, lyg atkeliavusi iš romantizmo epochos kūrinio puslapių.

Skaityti daugiau
UNDINĖ. MIRTIES EŽERAS (Mermaid. Lake of the Dead)

Siaubo 90 min.

Siaubo trileryje „Undinė. Mirties ežeras“ – atgijęs senovinis undinės prakeiksmas.

Skaityti daugiau
Undinėlė (The Little Mermaid)

Šeimai Fantastika Nuotykių 135 min.

Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo originalios animacijos pasirodymo, į kino teatrus sugrįžta viena mylimiausių kino studijos „Disney“ princesių – Arielė, nuotykių trokštanti graži ir energinga jauna undinėlė. Jauniausia ir drąsiausia iš karaliaus Tritono dukterų, Arielė visą savo gyvenimą troško sužinoti daugiau apie pasaulį egzistuojantį virš jūrų ir marių. Neklausydama tėvo nurodymų ir nuolat besilankydama vandens paviršiuje, undinėlė sutinka ir įsimyli žavųjį princą Eriką.

Skaityti daugiau
Ups! Nuotykiai tęsiasi (Ooops! The Adventure Continues)

Nuotykių Animacija 86 min.

Prisimenate pūkuotus kailianosius Deivą ir Finį, kurių niekas nenorėjo priimti į laivą? O greituoles grimpes Lėją ir Heizl? Jei neprisimenate, nieko tokio! Būkite pasiruošę, naujoji istorija „Ups! Nuotykiai tęsiasi“ nuneš jus į patį pasaulio pakraštį, kur dar niekada nesate buvę.

Skaityti daugiau
Uraganas: Vėjo odisėja (Ouragan, l‘odyssee d‘un vent)

Dokumentinis

Tolimojoje Afrikoje, Senegalo dykumose užgimsta lengvas vėjelis. Iš pradžių tik žaismingai pažarstęs dulkes, jis pamažu pavirsta grėsminga smėlio audra. Tačiau tai – tik pradžia.

Skaityti daugiau
Utioja, liepos 22-oji (Utøya 22. juli)

Drama Trileris 90 min.

2011 metų liepos 22-oji – diena, kurią sunku suvokti ir pakeitusi pasaulį visam.

Skaityti daugiau
Užburta arka (Magic arch)

Nuotykių Animacija 84 min.

Nuo sausio 14 dienos kino teatruose naujausias, milžiniško populiarumo sulaukusios, animacijos „Žaislų istorija“ kūrėjų darbas – „Užburta arka“. Magiškų nuotykių kupina istorija nukels žiūrovus į prieš tūkstančius metų vandenyne nuskendusį miestą, kuriame vyksta neįtikėtini dalykai.

Skaityti daugiau
Užburtas ratas (Wonder Wheel)

Drama 101 min.

Naujas Holivudo grando Woody Alleno filmas nukels į romantišką Amerikietiškos Svajonės laikotarpį, kuriame toli gražu ne visos svajonės išsipildo.

Skaityti daugiau
Uždaroji sistema (Lenkų kino savaitė '14)

Trileris 115 min.

Filmas lenkų kalba, su lietuviškais ir angliškais subtitrais Tai filmo „Tardymas“ režisieriaus bei filmo „Juodasis ketvirtadienis“ scenarijaus autorių sukurtas filmas. Tikrais faktais paremta istorija apie tris sėkmingai veikusios, šiuolaikiškos fir...

Skaityti daugiau