Filmai

Ugnies žiedas 3D

Nuotykių Veiksmo 132 min.

Filmas anglų kalba, su letuviškais subtitrais. Iš Ramiojo vandenyno gelmių į paviršių iškyla ištisa armija monstrų Kaiju. Gailesčio nepažįstantys milžiniški padarai siekia pasisavinti žmonių civilizacijos gyvybę palaikančius išteklius. Prasideda nuo...

Skaityti daugiau
Ugnies žiedas: Sukilimas (Pacific Rim: Uprising)

Veiksmo Fantastinis 111 min.

Įspūdinga kova tarp viską griaunančių nežemiškų monstrų ir žmonių pilotuojamų mašinų, sukurtų kovai prieš pastaruosius, pasirodė esanti tik pradžia mūšiuose dėl žmonijos išlikimo. Filmo „Ugnies žiedas: Sukilimas“ veiksmas vystomas po pirmajame filme matytų įvykių prabėgus dešimtmečiui. Pagrindinis juostos veikėjas Džeikas (akt. John Boyega) – legendinio piloto Stekerio Pentekosto (akt. Idris Elba) sūnus – daug vilčių teikęs pilotas jėgeris, galiausiai metęs treniruotes ir susidėjęs su kriminaliniais veikėjais.

Skaityti daugiau
Ugnis (Ogon)

Trileris Veiksmo 132 min.

Nuo balandžio 30 dienos kino teatruose ilgai lauktas, abejingų nepaliksiantis, naujausias filmų – „Ekipažas“, „T- 34“, „3 sekundės“ kūrėjų darbas – katastrofų trileris -„Ugnis“ apie sudėtingą, pasiaukojantį ir pavojingą ugniagesių darbą. Puikus režisieriaus Aleksejaus Nužnij ir ryškiausių kino žvaigždžių - Konstantino Chabenskio, Ivano Jankovskio, Stasijos Miloslavskajos, Viktoro Dobronravovo, Andrejaus Smoliakovo ir Irinos Gorbačiovos tandemas prikaustys žiūrovus prie didžiųjų ekranų ir neleis pamiršti išgyventų įvykių ilgam.

Skaityti daugiau
Undinė (Undine)

Drama 91 min.

Šių dienų Berlyne įsiplieskia gyvenimo ir mirties ribas peržengianti meilės istorija, audringa, lyg atkeliavusi iš romantizmo epochos kūrinio puslapių.

Skaityti daugiau
UNDINĖ. MIRTIES EŽERAS (Mermaid. Lake of the Dead)

Siaubo 90 min.

Siaubo trileryje „Undinė. Mirties ežeras“ – atgijęs senovinis undinės prakeiksmas.

Skaityti daugiau
Uraganas: Vėjo odisėja (Ouragan, l‘odyssee d‘un vent)

Dokumentinis

Tolimojoje Afrikoje, Senegalo dykumose užgimsta lengvas vėjelis. Iš pradžių tik žaismingai pažarstęs dulkes, jis pamažu pavirsta grėsminga smėlio audra. Tačiau tai – tik pradžia.

Skaityti daugiau
Utioja, liepos 22-oji (Utøya 22. juli)

Drama Trileris 90 min.

2011 metų liepos 22-oji – diena, kurią sunku suvokti ir pakeitusi pasaulį visam.

Skaityti daugiau
Užburtas ratas (Wonder Wheel)

Drama 101 min.

Naujas Holivudo grando Woody Alleno filmas nukels į romantišką Amerikietiškos Svajonės laikotarpį, kuriame toli gražu ne visos svajonės išsipildo.

Skaityti daugiau
Uždaroji sistema (Lenkų kino savaitė '14)

Trileris 115 min.

Filmas lenkų kalba, su lietuviškais ir angliškais subtitrais Tai filmo „Tardymas“ režisieriaus bei filmo „Juodasis ketvirtadienis“ scenarijaus autorių sukurtas filmas. Tikrais faktais paremta istorija apie tris sėkmingai veikusios, šiuolaikiškos fir...

Skaityti daugiau
UŽDRAUSTOJI ZONA (Zapretnaja Zona)

Trileris 90 min.

1989 metais, 50 kilometrų atstumu nuo Černobylio, grupė draugų išsiruošia į žygį. Plaukdami plaustu upe, jaunuoliai nuklysta nuo iš anksto pasirinkto maršruto ir patenka į uždraustąją zoną.

Skaityti daugiau
UŽGAIDŲ MARATONAS (Marafon Zhelaniy)

Komedija 95 min.

„Noriu apatinių iš to paties komplekto. Noriu į Paryžių. Noriu pamatyti pasaulį, ištekėti už mylimo žmogaus, naujų kvepalų, išsimokėti kreditą už langus... ir dar noriu surasti pasą prieš vestuves“...

Skaityti daugiau
Užkratas

Trileris Veiksmo 90 min.

Naujajame savo filme „Užkratas" kultinis režisierius Steven Soderbergh  surinko itin galingą žvaigždžių komandą - Oskaro laureatus Matt Damon, Marion Cotillard, Gwyneth Paltrow, Kate Winstlet, taip pat Oskarui nominuotus Jude Law ir Laurence Fishburn...

Skaityti daugiau