Dovanų kuponai

Multikino kviečia dovanoti Multikino dovanų kortelę, kuri puikiai tinka įvairioms progoms. Nustebinkite artimuosius ir padovanokite geras emocijas Multikino kino teatre.

DOVANŲ KORTELĖ

 

Multikino kviečia dovanoti Multikino dovanų kortelę, kuri puikiai tinka įvairioms progoms, skatinti darbuotojus ar netgi būti puikiu prizu Jūsų įmonės klientams. Dovanų kortelė itin patogi, nes Jūs galite patys nuspręsti kokia suma ją norėsite papildyti (minimali suma 5 EUR), o ją gavęs asmuo bilietų kasoje ją iškeis į norimo filmo bilietus ar baro užkandžius (jei dovanų kortelės pinigų nepakaks bilietų ar užkandžių sumai padengti, skirtumą bus galima primokėti). Dovanų kortelė galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos. Ši kortelė labiausiai tiks privatiems asmenims ir nedideliems kolektyvams.

 

Multikino dovanų kortelės taisyklės:

1.       UAB „Multikino Lietuva“ dovanų kortelių platinimo taisyklės (toliau ­– Taisyklės) nustato UAB „Multikino Lietuva“ (toliau – Multikino) platinamų dovanų kortelių (toliau – Kortelė), skirtų fiziniams ir juridiniams asmenims (toliau – Pirkėjas) sąlygas ir taisykles.

2.       Kortelė suteikia teisę Pirkėjo už ją sumokėtų piniginių lėšų verte (nominalo verte) atsiskaityti už Multikino teikiamas paslaugas ir parduodamas prekes, išskyrus alkoholinius gėrimus ar naują Kortelę.

3.       Pirkėjas, įsigydamas Kortelę, sutinka laikytis šiose Taisyklėse nustatytų Kortelės naudojimosi sąlygų. Pirkėjas, perleisdamas Kortelę kitam asmeniui, įsipareigoja suteikti naujam Kortelės turėtojui visą informaciją apie Kortelės naudojimosi sąlygas ir taisykles.

4.       Kortelė yra daugkartinė – ją galima panaudoti neribotą kiekį kartų. Naudojant Kortelę jos nominalo vertė kinta (mažėja) atsižvelgiant į Kortelės turėtojui Multikino suteikiamų paslaugų ir / ar parduodamų prekių vertę. Jei Multikino suteikiamų paslaugų ir / ar parduodamų prekių suma viršija Kortelės nominalo vertę, šį skirtumą sumoka Kortelės turėtojas.

5.       Kiekviena Kortelė Multikino informacinėje sistemoje identifikuojama pagal jai suteiktą unikalų numerį. Sistemoje fiksuojamas Kortelės galiojimo laikas, įsigijimo data, ir jos panaudojimo ribos – Kortelės nominalo vertė kino teatro Multikino paslaugoms ir prekėms įsigyti. Duomenys apie Kortelės turėtoją Multikino nėra kaupiami, išskyrus Kortelės turėtojo duomenis, siekiant išrašyti PVM sąskaitą faktūrą.

6.       Įsigyta Kortelė negali būti grąžinta Multikino.

7.       Kortelė negali būti keičiama į pinigines lėšas.

8.       Kortelė negali būti keičiama į naują Kortelę perkeliant į ją pinigines lėšas (likutį).

9.       Kiekviena įsigyta Kortelė galioja 6 (šešis) mėnesius nuo jos įsigijimo dienos. Šis terminas yra naikinamasis – Kortelė yra anuliuojama, jeigu ji nebuvo panaudota per 6 (šešis) mėnesius nuo jos įsigijimo dienos. Suėjus nurodytam terminui laikoma, kad šiose Taisyklėse apibrėžtos Multikino paslaugos Kortelės turėtojui yra visiškai suteiktos, o Kortelės nominalo vertė negrąžinama ir nekeičiama į pinigus.

10.   Už Kortelės saugumą ir tinkamą priežiūrą atsako Kortelės turėtojas.

11.   Multikino turi teisę atsiskaitymo metu nepriimti Kortelės, jeigu ši yra taip sugadinta, kad neįmanoma aiškiai perskaityti / nuskaityti Kortelės unikalaus numerio.

12.   Prarastos arba visiškai sugadintos Kortelės nekeičiamos.

13.   Jeigu Kortelė yra sugadinta, tačiau galima aiškiai perskaityti / nuskaityti Kortelės unikalų numerį, Kortelės turėtojas gali panaudoti tokią Kortelę atsiskaityti už Multikino teikiamas paslaugas ir parduodamas prekes.

14.   Pirkėjas negali atsiskaityti už Multikino paslaugas ir prekes, jeigu jis nurodo Kortelės unikalų numerį, tačiau nepateikia pačios Kortelės.

15.   Kortelės turėtojas gali gauti visą informaciją apie Kortelės galiojimą, nepanaudotą likutį ir pan. kino teatro Multikino kasoje, telefonu +370 620 51558 arba vilniusozas@multikino.lt.

 

MULTIKINO DOVANŲ KUPONAS ĮMONĖMS

 

Multikino dovanų kuponas tai bilietas į filmą. Dovanų kuponas skirtas mažoms, vidutinės ir didelėms įmonėms, puikiai tinka dovanoti įvairiomis progomis, skatinti darbuotojus, ar dovanoti Jūsų įmonės klientams.

Daugiau informacijos : 

+370 620 51558 ;

verslas@multikino.lt

SIŪLOMI FILMAI: